Recenze hotelů
Turecká riviéra - Turecko

Napište svou recenzi

Celkem: 9,8 Původně jsme měli zájem o rekreaci v jiném hotelu, kdy celý problém byl ve finále v letenkách, Požadavek jsme totiž měli na 12 dní, a...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Původně jsme měli zájem o rekreaci v jiném hotelu, kdy celý problém byl ve finále v letenkách, Požadavek jsme totiž měli na 12 dní, a nebylo možné nás umístit v našem termínu do letadla, takže jsme nakonec uvítali možnost zkráceného pobytu a z nabídky se nám nejvíce zamlouval tento hotel. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel pěkný, na příjemném místě, slušný. Problémem zůstává možnost výběru pokoje s vyhlídkou na moře nebo bazény, hlavně ne do ulice!!! Bohužel jsme byli ubytováni v takovém to, takže nás neustále rušil hluk a ještě navíc v místní restauraci se konala svatba. Přitom pokoje směrem na bazény viditelně nebyly obsazené!!

Pokoj byl čistý, dle našich požadavků probíhala výměna lůžkovin a ručníků.

Strava
Velká spokojenost. Byla splněna naše představa služby all exclusive. Rozmanitá nabídka, tvrdím, že každý si vybral pro sebe to,na co měl chuť. Možnost velkého výběru posezení na barech i venkovních u pláže s nekonečnou nabídkou tekutin.

Služby hotelu
Tento rozlehlý hotel umožňoval přímo využít množství nabízených služeb - obchůdky, lékař, kosmetika, kadeřník,dětská herna, posilovna, krytý bazén, wellness atd.,Po celý den byl zajišťován program včetně večerního dle inzerovaných informací.

Pláž
Čistá, lehátka pod slunečníky bez problémů k dispozici, každodenní výměna osušek. Možnost osprchování se přímo na pláži. A hlídána ostrahou.

Lenka Bělochová, 27.02.2019, Datum pobytu: 4.10. - 11.10.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Kilikya Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,8 Prvá dovolenka v Turecku a boli sme spokojný. Dobrá cena zájazdu, veľmi dobré ubytovanie, veľmi dobré služby. Zároveň to nebolo preplnené...

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Prvá dovolenka v Turecku a boli sme spokojný. Dobrá cena zájazdu, veľmi dobré ubytovanie, veľmi dobré služby. Zároveň to nebolo preplnené ruskými turistami. Personál bol ochotny komunikovať aj v angličtine. Strava chuťovo výborná, po týždni sa už opakovali jedlá. Rozmanitosť stravy však bola dostatočná. Na pláži kamienky a teda v horúčave viac rozpálené, ale prístup v poriadku. Prudšie zvažovanie dna je pre menšie deti a neplavcov problémom, pre nás plavcov to bolo bez problémové. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Izby boli relatívne menšie, avšak pre rodinu s 1 dieťaťom bezproblémové. Mierny problém mali v kúpelni s tečením vody, avšak po urgenciách (bolo potrebné na 2x) to čiastočne opravili (asi to nebude trvácne).

Mali sme izbu s bočným výhľadom na more, dostupný bol balkón, na izbe bola televízia. Trezor za poplatok.

Strava
Veľmi rozmanitá, dostatok zeleniny aj ovocia. Občas mäso jednotvárnejšie, ale celkovo si bolo vždy z čoho vybrať. Stále k dispozícii 2 polievky, pričom sa neopakovali. Niektoré jedlá boli denne, viac ako polovica sa však menila v priebehu dní. Obsluha bola ústretová, príjemný bol prístup aj k deťom.

Strava vonku pri pláži mohla byť pestrejšia, ale na rýchle zahryznutie to stačilo. Výborné boli ich placky.

Priamo pri pláži bol len bar. Obsluha veľmi príjemná aj tu, komunikácia v angličtine bezproblémová.

Služby hotelu
Uteráky menené denne, prípadne každý druhý deň (prípadne sa dalo riadiť). Poriadok v hoteli bol zabezpečený, podobne aj v stravovacích priestoroch.

Zmrzlina bola dostupná len počas 2 hodín, krátko popoludní.

Súčasťou hotela sú aj priestory na hry, basketbal, tenis, volejbal, petang (i keď len raz denne v obmedzenom počte).

K dispozícii je wellnes, s tureckými kúpeľmi. Veľmi príjemný personál aj v tejto časti.

Tobogány/šmýkačky by potrebovali lepší servis (sú bezpečné na spúšťanie - stabilita, ale občas majú problém s prúdením vody - počas pobytu bol jeden niekoľko dní odstavený).

Pláž
Kamienkovo piesková s prístupom aj cez mólo. Prístup bol cez drevené podpery, avšak priamy prístup do mora si v čase veľkých horúčav vyžadoval obutie (horúce kamene). Dno sa zvažuje relatívne rýchlo, už cca po 5 metroch od brehu je voda vo výške asi 1,5 metra. Otvorené more prináša väčšie vlnenie (nám neprekážalo).

Na pláži čisto, pravidelne čistili. Plážové ležianie bolo vždy dostatočné voľné, nebol problém si nájsť miesto.

Na pláži majú vyhradené miesta s "hniezdami" vajec korytnačiek (počas pobytu sme liahnutie nezastihli).

Ján O., 29.01.2019, Datum pobytu: 13.7. - 24.7.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Sea Planet

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9 Nejsem v Turecku poprvé a pobyt splnil mé (naše) očekávání. Hotel i služby na vysoké úrovni včetně personálu. Strava klasicky vynikající...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 6 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Nejsem v Turecku poprvé a pobyt splnil mé (naše) očekávání. Hotel i služby na vysoké úrovni včetně personálu. Strava klasicky vynikající a v dostatečném množství. Každý si najde svou zábavu (pokud se o to snaží). Jediný, ale dost podstaný problém je vstup do moře přes tvrdý jakoby betonový povrch. S tím měli problém jak dospělí, tak především děti. O tom by měli potenciální klienti vědět. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velmi dobré a s bobrým ůklidem.

Strava
Kvalitní a velmi chutná (jako v Turecku).

Služby hotelu
Dostačující, každý si to své najde.

Pláž
Písčitá s dostatkem lehátek v kteroukoli dobu. Moře teplé a čisté. Pouze vstup do vody je problematický.

Pavel Adámek, 10.01.2019, Datum pobytu: 12.9. - 22.9.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Cenger Beach Resort & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (0)

Celkem: 6,8 S dovolenou jsme byli spokojeni.

 • 7 Ubytování
 • 5 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsme byli spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel je před rekonstrukcí, což se odráží ve vybavení a " odžitosti " materiálů.

Velikost pokoje dobrá, kvalitní postel.

Strava
Spíše průměrné provedení, výběr rozmanitý. Velmi špatná kultura stolování, hotel nevyžaduje dress code, což vede k tomu, že většina hostů chodí do jídelny i na večeři v kraťasech a tílku. Jedna velká jídelna- otevřený prostor s výraznou hlučností.

Venkovní bary a restaurace příjemné.

Služby hotelu
Čistota dobrá, personál milý.

Zdarma upgrade ubytovaní.

Bazén úžasný, skvělá čistota.

Pláž
Skvělá, dostatek lehátek, velký prostor.

Karolína V., 25.11.2018, Datum pobytu: 4.9. - 19.9.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Royal Wings

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 9,4 Celková spokojenost s dovolenou.

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celková spokojenost s dovolenou. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hezké, čisté

Strava
Rozmanitá, každý den jiný druh kuchyně, tématické večery.

Služby hotelu
Služby hotelu fungovaly skvěle, jen u obědů a večeří obsluha nespěchala aby po odchodu lidí od stolu připravila stůl pro další hosty, v nejfrekventovanější čas byl problém najít místo k sezení.

Pláž
Čistá, lehátka vždy k dispozici.

Barbora H., 16.11.2018, Datum pobytu: 31.8. - 8.9.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Victory Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

2 fotografie

Celkem: 9 Záleží jen na Vás, jak si chcete pobyt užít. Jedná se o rozlehlý areál stranou od Side a Manavgatu. Od letiště vzdáleno více jak dvě...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Záleží jen na Vás, jak si chcete pobyt užít. Jedná se o rozlehlý areál stranou od Side a Manavgatu. Od letiště vzdáleno více jak dvě hodiny jízdy autobusem. V přímém sousedství je pouze jeden obdobný resort. Do nejbližšího bazaaru je to asi 10 minut. Areál hotelu je rozlehlý v krásné zahradě. Je zde 7 bazénů (plavecký, relaxační, dětský), včetně tobogánů. Určitě oblíbený hotel pro rodiny s malými dětmi, pro které je zde opravdu skvělé vyžití.

Okolí hotelu moc zajímavé není. Nebýt bazaarů v Kizilagac, tak v podstatě není kam vyrazit. Tedy krom výletů, pořádaných cestovkou. V dáli je vidět úžasné vrcholky pohoří Taurus. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
5 hvězd. Tureckých. Ale nelze tomu nic vytknout. Areál udržovaný. Na pokojích čisto. Nechybí fén, ručníky, osušky mýdlo, toaletní papír. Vše doplňováno a vyměňováno. Personál ochotný a usměvavý. Nádherná zahrada. Spousta bazénů. Všude plno lehátek.

Strava
Pokud jste zmlsáni programem all inclusive z Egypta, zde budete zklamáni. Opakující se výběr stravy Vás může otrávit. Pokud ale snídáte normálně jako obyčejný člověk, najdete ve výběru vše, co potřebujete ke standardní snídani. Obědy i večeře se nesou v podobném duchu. Jídla je dostatek po celý den. Musíte si ale uvědomit že jste v Turecku a že vzhledem k jejich náboženství nikdy nebudou pokrmy z vepřového. Zato máte na výběr z místních specialit, vždy dobře připravených (ryby,jehněčí,skopové,kuřecí,krocaní ...) Ani žízní nebudete trpět. Pivo,Cola,víno,káva,soda,místní alko, vše téměř po celý den k dispozici.

Služby hotelu
Službám hotelu nelze nic vytknout. Všichni dělají co mají. Animátoři se snaží celý den dělat dobře svojí práci, ale nejsou otravní a nikoho do ničeho nenutí. Oblíbeným prostředkem ke komunikaci s personálem je EURO. Nemuseli jsme řešit žádný problém.

Pláž
Pláž je oblázková. Stejně tak i vstup do moře. Pro delší procházky po pobřeží to bez bot není ono. Po pobřeží se dá dojít celkem pohodlně až do nedalekého Kizilagac za 30 minut. Cca 400 lehátek pod pergolou u moře. Plážové osušky výměnou za kartičku. Na pláž navazuje jedna z jídelen s barem. Moře bylo úžasné a teplé (září 2018)

Jiří S., 14.11.2018, Datum pobytu: 23.9. - 30.9.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Club Calimera Serra Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (1)

Celkem: 8,2 Pohodová dovolená

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Pohodová dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel krásný,pokoj krásný - nejvíc nás dostala koupelna, obrovský sprchový kout, nádhera, čisto...Jen mi vadila nedostatečná čistota toalet u bazénů...

Strava
Bohatý výběr všeho ( saláty, různé druhy masa, přílohy,dezerty, ovoce atd.)

Služby hotelu
Personál velice ochotný....jen jedno negativum - požádali jsme pána na recepci o poslání pohlednic a pohlednice do dnešního dne nedorazily, tak nevíme kde se stala chyba.....

Pláž
Pláž vzdálená od hotelu asi 15 minut . Jezdil i hotelový autobus na pláž , ale ten jsme využili jen jednou, raději jsme se prošli. Jediná věc co nám na hotelové pláži vadila byly zbytky skal a kamenů ve vodě( nedalo se tam moc koupat, museli jsme dávat pozor, abychom se o ně neporanili), ale vyřešili jsme to tím, že jsme poodešli zhruba 50 metrů dál.....Moře bylo skvělé,příjemně vyhřáté a byly i super vlny...

Pavlína G., 08.11.2018, Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Club Side Coast

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

pokoj 16 fotografií

Celkem: 9,8 Krásná dovolená, určitě by se dala zopakovat.

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená, určitě by se dala zopakovat. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v pořádku, vybavení pokoje odpovídající, denně čisté osušky, třikrát za pobyt čisté povlečení. Úklid pouze povrchní, většinou jen vynesené koše. Občas by neškodilo vytřít podlahu.

Strava
Strava rozmanitá, dostatek masa, příloh, zeleniny. Velký výběr dezertů a salátů, méně pestrá nabídka ovoce. Pro hladové bylo celý den něco drobného k dispozici k zakousnutí.

Služby hotelu
Obsluha v restauraci při obědě a večeři naprosto v pořádku, v době našeho pobytu již nebyli v hotelu animátoři, takže se nekonalo žádné cvičení, tanečky...Na pláži nabídka vodních sportů, masáží atd., ale prodejci nebyli nikterak vlezlí, pokud byli odmítnuti.

Pláž
Pláž čistá, každé ráno uklizená. V době naší dovolené dostatek lehátek, voda krásně čistá a teplá. Vstup do vody se docela rychle svažoval, takže za plaváním nebylo třeba chodit daleko.

Pavlína S., 05.11.2018, Datum pobytu: 20.10. - 31.10.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Sea Planet

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 8,6 Dovolena super, hotel. komplex obrovský a s veškerým vybavením. Perfektní vyžití pro děti. Jen mě trochu překvapila vzdálenost od letiště...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolena super, hotel. komplex obrovský a s veškerým vybavením. Perfektní vyžití pro děti. Jen mě trochu překvapila vzdálenost od letiště - jeli jsme busem víc než 2,5 h. Kolem hotelu nebylo kam jit, jen pole a další obrovský komplex a ctyr proudova silnice... Ale samotný pobyt byl super... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Není co vytknout...

Strava
Perfektní i když většina jídel ostřejší... ale dalo se vybrat...

Služby hotelu
Perfektni

Pláž
Vše v pořádku, čistá pláž i moře.

Anonym, 31.10.2018, Datum pobytu: 8.9. - 19.9.2018
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Club Calimera Serra Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)