Recenze hotelů
Bodrum - Turecko

Napište svou recenzi

Celkem: 3,2 Nic extra,

 • 3 Ubytování
 • 1 Strava
 • 7 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Nic extra, Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Smrad na pokoji hniloba zdí,odpady bez pachových zátek.

Strava
Když se chcete řádně vyčistit jezte zde ,doooost předraženej klystýr

Služby hotelu
Není možno se domluvit lámanou rusko,turecko,angličtinou..

Pláž
Pláž pěkná,voda čistá

Martin Miloschewitsch, 15.10.2019, Datum pobytu: 4.10. - 12.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Bodrum Park Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,6 Vzhledem k tomu , že končila sezóna , tak jsem neměl iluze o tom , jak vše bude fungovat. Ale hodně malý výběr jídla , od třetího dne již...

 • 3 Ubytování
 • 5 Strava
 • 8 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Vzhledem k tomu , že končila sezóna , tak jsem neměl iluze o tom , jak vše bude fungovat. Ale hodně malý výběr jídla , od třetího dne již z pláže a bazénů uklízeli matrace z lehátek. U bazénů od 10 do 17 hod reproduktorů hřměla muzika a ze dvou stran zálivu 10 hodin rachotily sbíječky. Škoda , že jsem neměl špunty do uší. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj by nebyl špatný , pokud by v něm bylo dostatečné osvětlení ,byla tam tma. Světla svítila pouze led pásky a jen jedna noční lampička a to bylo málo.Nešla vypnout televize a pouze turecké programy.Pouze jedna tenká přikrývka pro dva a když jsme konečně dostali druhou , tak ta byla jako z brusného papíru.

Strava
Stále stejné jídlo , které každý den ubývalo.Vynikající zákusky.Studené těstoviny i polévka , museli jsme si ohřívat v mikrovlnce.Dost bylo zeleniny. Hladem jsme ale netrpěli.Pití bylo dost a velký výběr , káva pouze z automatu.

Služby hotelu
WiFi bylo u recepce, pod a nad ní a potom nejlepší na pláží.Dva bary u bazénů a jeden zavřený na pláži.Spousta koček a potulných psů!! na pláži i u bazénů.

Pláž
Travnatá a potom štěrková pláž , čistá. Vstup do vody po kamenech a potom tráva. Koupání perfektní. Když jste stáli , tak vám rybičky okusovaly paty - zadarmo - jinde se za to platí.

Josef Suchý, 15.10.2019, Datum pobytu: 2.10. - 9.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Golden Age

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6 Dovolená byla celkově příjemná, protože jsem tam jela s přítelem a se synem. V letadle při cestě na dovolenou nám v řadě před námi téměř...

 • 5,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla celkově příjemná, protože jsem tam jela s přítelem a se synem. V letadle při cestě na dovolenou nám v řadě před námi téměř celý let doslova vřískalo malé dítě. Bylo to velmi nepříjemné obzvlášť když si člověk jede odpočinout, ale chápu že rodiče toto neovlivní. Malé děti s rodiči letecké společnosti většinou usazují v prví řadě, nechápu proč tomu tak nebylo. Dovolená byla jinak příjemná, hotelový komplex krásný a komplexní. Co nás však nemile překvapilo bylo když nám paní delegátka oznámila, že náš hotel je již zavřený, budeme tedy ubytováni jinde. Jak může být hotel zavřený, když jsme si ho vybrali a zaplatili dle aktuální nabídky cestovní kanceláře ??? Také aquapark který byl v CK inzerován volně k užívání nebyl v provozu a syn se na něj velmi těšil. Tímto bych chtěla zažádat o nějakou kompenzaci. Děkuji. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Příjemné, moderní, čisté.

Strava
Velký výběr jídel i četnost chodů. Mile nás překvapily dvě snídaně a také odpolední bufet a ještě možnost dát si v noci polévku. Při příjezdu však na nás nezbyl sendvič když jsme přijeli až po skončení podávání večeře.

Služby hotelu
Úklid perfektní. Maximální spokojenost.

Pláž
Blízko hotelu, čistá, všude odpadkové koše, sprchy - skvělé.

Martina H., 14.10.2019, Datum pobytu: 1.10. - 8.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Cactus Charme

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,4 Krásná dovolená, velmi ochotný personál. Vždy dítěte prostory hotelu.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená, velmi ochotný personál. Vždy dítěte prostory hotelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velký, světlý pokoj, s výhledem na bazén a moře.

Strava
Výborné jídlo, velká nabídka ryb, sýrů.

Služby hotelu
Měli jsme jediný problém, předposlední den nefunkčnost karty od pokoje. Paní uklízečka nám pokoj otevřela, abychom si mohli vzít věci a na recepci nám hned kartu zfunkčnili. Velká ochota všech.

Pláž
Pláž krásně čistá, přístup do moře po kamínkách, doporučuji boty do vody nebo přes molo a nebo cestou se zábradlím, kde je udělaná podlaha.

Dagmar P., 14.10.2019, Datum pobytu: 28.9. - 9.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Grand Park Bodrum (ex. Yelken Beach Resort)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Všechno dobré, ale první dojem z pokoje strašný. Výhled na schodiště, místnost malá. Ráno jsme zjistili, že stejně jsou na tom všichni,...

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Všechno dobré, ale první dojem z pokoje strašný. Výhled na schodiště, místnost malá. Ráno jsme zjistili, že stejně jsou na tom všichni, hotel má jakoby atrium, že kterého se vstupuje do pokojů a vedle vchodu je jediné okno. To jsme podle recenzí nečekali. Úklid pokoje naprosto vzorný, hotel evidentně nový, řemeslně "linka hranka", ani chybička. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Viz výše

Strava
První dojem dobrý, ale později se základní chody opakují. Pochopitelně bez vepřového. Ryby celé i v jídlech na kousky. Kuřecí šunka normální, jediný druh salámu jedovaté červenofialový, známe již od minula, ten jsme neochutnali. Spousta sýrů na bázi tvarohu, spousta zeleniny, olivy, jogurt. Marmelády, corn fleky a pod. Káva z automatu nic zvláštního, čaj se připraví z esence podle chuti. Připravují na počkání omeletu, nechtělo se nám čekat ve frontě. Chléb bílý, k mému překvapení velmi dobrý, pečivo z vánočkového těsta, koblihy bez náplně, výborné, spousta marmelád k disposici. Chléb černý jsem nezkusil.

Jídlo k disposici po celý den, od snídaně v 7:10 až po půlnoční polévku. Pivo, limonády, dobré víno, tvrdý alkohol jsme nezkoušeli. Polévky v poledne i večer, zkoušel jsem téměř všechny, vesměs mizerné. Na dotaz, z čeho to je, se personál jen potutelně usmíval. Byla vesměs tomatová s rozmixovanými zbatky od minula. To je podle mě jediný nedostatek.

Cedulky s názvy jídel nikde nebyly, člověk musel výzkumničit.

Ideální pro tlusťochy nad 150 kg, člověk žasne, kolik toho někdo dokáže sežrat. Sotva ke korytu doleze, ale pak je vyčistí.

Služby hotelu
Kapesní hotel, vše na jednom malém místě, pro lenochy ideální. O jídle jsem psal, vedle hotelu akvapark, kam je možno jít bez poplatků, nezkoušeli jsme.

Domluva obtížná, turecky neumím. Občas mizerná angličtina, němčina jen jednou, ale zato trvalé úsměvy, člověk má dojem, že je vítán.

Pláž
Pláž tři kroky od postele, vzhledem ke konci sezóny poměrně volná. Úklid vzorný,čistota. Bar s jídlem a pitím krok od lehátka. Vstup do vody přímo ze břehu, vhodné i pro malé děti. Rovněž vstup z mola do větší hloubky s udáním v centimetrech. Molo z prken, opět řemeslně bez chybičky.

Přidat foto mi z tabletu nefunguje.

Zdeněk Lutovský Csc., 14.10.2019, Datum pobytu: 28.9. - 9.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Cactus Fleur Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Hotel, ubytování, strava-výborné. Zaplatila jsem hotel který končil provoz během našeho pobytu. Byla jsem nucena se stěhovat jinam a tím...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel, ubytování, strava-výborné.

Zaplatila jsem hotel který končil provoz během našeho pobytu. Byla jsem nucena se stěhovat jinam a tím byl pobyt narušen. 5.10.19 010.22 nám oznámil delegát CK, že 6.10.19 ve 12.30 budeme převezeni na jiný hotel.

Delegát tvrdil že o situaci nevěděl, není to pravda, protože 1.10.19 při setkání ho na to upozorňovali další turisté.

A pokud to nevěděl, tak není vhodný delegát.

Další katastrofa byla ta, že letadlo na zpět pro nás přiletělo se zpožděním 7 hod. a 20min. Opět delegát tvrdil že nic o zpoždění neví, údajně mělo být v Praze špatné počasí, tady svítilo slunce, mám fotodokumentaci. Pak mělo přiletět letadlo z Budapešti, opět neletělo pro špatné počasí, opět lež, pat mělo letět z Tel Avivu a už prý je nad Rodosem, tedy 15 min od nál. letadlo v ten čas nebylo vůbec ve vzduchu. Jednoznačně tragedie. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velice dobře.

Strava
výborná

Služby hotelu
vzhledem k tomu, že se hotel zavíral, měli jsme neustále za zády personál co stále něco přemisťoval. Nebyl klid..

Pláž
Plá přímo u hotelu, čistá, lidí málo, opět díky tomu že se hotel zavíral.

Daniela Chňoupková, 11.10.2019, Datum pobytu: 30.9. - 7.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Cocos The Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,6 Průměrný hotel.

 • 4 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Průměrný hotel. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bydlení ve sklepě.

Strava
Pořád dokola to samé. Chybělo ovoce.

Pláž
Moře špinavé, pláž nic moc, mrtvé ryby na břehu.

Anonym, 11.10.2019, Datum pobytu: 1.10. - 8.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Jasmin Beach (Gümbet)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Výborný hotel pro nenáročnou klientelu.

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Výborný hotel pro nenáročnou klientelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nejprve jsem dostala hrozný pokoj, daleko od hotelu.V recepci jsem požádala o jiný pokoj a dostala jsem krásný apartmán.

Strava
První dny výborné, ke konci dovolené pouze upravená zelenina a mleté maso na všemožné zpusoby úpravy.Bylo znát, že sezona končí.

Služby hotelu
Velmi ochotný personál.

Pláž
Pláž by byla dobrá, ale staral se o ni Turek, který si myslel, že je jeho.Choval se majetnicky.Lidé, kteří přišli na pláž s jídlem vyhodil stylem, že to slyšeli všichni.K večeru mlátil lehátkama a vším, aby lidé už odešli.Bylo to nepříjemné.Poslední den nevydal podušky na lehátka.

Venuše S., 11.10.2019, Datum pobytu: 27.9. - 8.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Sami Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,6 Celkem spokojenost

 • 5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 6 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Celkem spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování,odpovida ceně.Uklid minimální ale ručníky pravidelně měnily

Strava
Strava,jednoduchá menší výběr , každý den kuře a mleté maso.Zelenina a saláty dostatečně.Polevka jeden druh .Jídlo bylo studené

Služby hotelu
Hodnocení celkově, dobré

Pláž
Pláž čistá,lehátka dostupná celkem spokojenost.

Silvia Měkutová, 11.10.2019, Datum pobytu: 27.9. - 8.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Tiana Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 Spokojená

 • 8,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Spokojená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Spokojená

Strava
Mohla být pestřejší

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Lehátka, slunečníky dobré, na pláži hromady neodklizených vyplavených rostlin, přístup do moře dobrý, pozvolný, moře skvělé.

Vlasta Rosová, 10.10.2019, Datum pobytu: 25.9. - 2.10.2019
Oblast: Turecko Turecko, Bodrum, Hotel: Yelken Mandalinci Spa & Wellness

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)