Recenze hotelů
Turecko

Napište svou recenzi

Celkem: 9,6 Krásná dovolená, hotel i služby splnily naše očekávání. Rádi se vrátíme!

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená, hotel i služby splnily naše očekávání. Rádi se vrátíme! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čistý prostorný pokoj. Skýtal však několik nedostatků - nefungovalo větrání na toaletě a ani nám jej v průběhu pobytu neopravili. Jako přistýlka bylo naprosto nepohodlné rozkládací křeslo, které nám ještě první den po urgenci vyměnili za postel. Neměli jsme štěstí na polohu pokoje - boční výhled na moře, což by nevadilo, ale pod okny na nádvoří byly umístěny veškeré venkovní klimatizační jednotky, takže při otevření okna byl slyšet hluk.

Strava
Vynikající, pestré jídlo, všeho dostatek, spíš přebytek, jídlo velmi chutné, musel být uspokojen každý gurmán. Nikdo neměl zažívací potíže.

Služby hotelu
Úžasný, obětavý a usměvavý personál, úklid pokoje denně, výměna ručníků v pokoji i na pláž bez problémů, na recepci velmi ochotní. Na to, jak tam v tom horku kmitali, se divím, že se dokázali stále usmívat. Vždy vyšli vstříc, strašně se snažili, abychom byli spokojeni. Velmi dobré sportovní aktivity, které jsme využívali denně (pilates, aquagym, gymnastika, volejbal, minigolf, pettang…). Zábavné a vkusné večerní animační programy.

Pláž
Přístup na hotelovou pláž příznivý, pláž oblázková, čistá, z pláže také dřevěné molo k ležení; přímo na pláži balená voda a jogurtová mléka v chladícím boxu, což bylo úžasné. Jediné mínus - obsazování lehátek klienty, aniž by je v průběhu dne využili, což není chybou hotelu, ale neukázněností hostů. Proto bylo nutné už ráno po 6 hodině lehátka zabrat, abychom mohli trávit čas přímo u moře. Jinak bylo volno u hotelových bazénů. Moře čisté a počátkem června už i teplé.

Ivana K., 15.06.2019, Datum pobytu: 4.6. - 11.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Kemer, Hotel: Barut Kemer

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Dovolená neměla chybu. Vše dokonalé.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená neměla chybu. Vše dokonalé. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování na špičkové úrovni. Čisto, stálá péče o pokoj po všech stránkách:)

Strava
Velké množství. Široký výběr. Vše se ani nestihlo ochutnat.

Služby hotelu
Služby výborné. Přeochotný personál.

Pláž
Velká, čistá, dostatek lehátek, barů i obsluhy.

Kateřina Bastlová, 15.06.2019, Datum pobytu: 3.6. - 10.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Arcanus Side Resort (ex. Asteria Sorgun Resort)

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 9,8 Krásný hotelový resort, který se skládá z několika částí. Velmi dobře postavený hotel, z každého pokoje je krásný výhled na moře....

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásný hotelový resort, který se skládá z několika částí. Velmi dobře postavený hotel, z každého pokoje je krásný výhled na moře. Ubytování jsme byli v 5. patře a probuzení a pohled na moře a zátoku, kam jsme se chodili koupat byl nádherný. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování hodnotím velkou jedničkou. Po příchodu ze snídaně bylo vše uklizeno, každodenně byly vyměněné ručníky a za osmidenní pobyt nám bylo převlečeno ložní povlečení s krásnými motivy slonů, labutí, růží...

Strava
Strava bezkonkurenční! Ovoce, zelenina, zákusky, čerstvě grilované ryby, kebab, skopové maso upravené tak dobře,že si myslíte, že jíte hovězí, pizza, rýže, brambory.....prostě každý si vybere! Oba jsme s manželem velcí požitkáři, ale tomuto jídlu a každodennímu fantasticky připravenému menu nelze nic vytknout, ba naopak!

Služby hotelu
Krásný, čistě udržovaný resort, kde vás vítají a neustále se na vás usmívají všichni zaměstnanci.

Pláž
Pláž čistá, každodenně udržovaná

Anonym, 15.06.2019
Oblast: Turecko Turecko, Kusadasi, Hotel: Le Bleu

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

8 fotografií

Celkem: 9,6 Děkuji moc za skvělou dovolenu

 • 10 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Děkuji moc za skvělou dovolenu Zobrazit celou recenzi

Česlav Škoda, 15.06.2019, Datum pobytu: 31.5. - 11.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Marmaris, Hotel: Poseidon

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,4 Dovolená se nám líbila, až na to, že v katalogu byly uvedeny nepravdivé údaje - pláž nebyla písčitooblázková, ale kamenitá. Vstup do vody...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 4 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se nám líbila, až na to, že v katalogu byly uvedeny nepravdivé údaje - pláž nebyla písčitooblázková, ale kamenitá. Vstup do vody byl bolestivý, nutnost zakoupit obuv do vody. 5 m od pláže nebezpečné velké kameny. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Jsme byli spokojeni.

Strava
Velmi dobrá.

Služby hotelu
Služby hotelu jsme nevyužili.

Pláž
Velmi špatná

Vladimír Pavelka, 15.06.2019, Datum pobytu: 26.5. - 6.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel: Caretta Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Naprosto ideání.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Naprosto ideání. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nemá chybu

Strava
Sice exotická,ale výborná.

Služby hotelu
Naprosto dokonalé.

Pláž
Dostopnost dobrá sice přes molo,ale to není problém a hlavně blízko od hotelu.Voda teplá trochu vlny,ale to je u otevřeného moře normální a přijemné pohoupání,šnorchlovat se asi dá.ale není tam co vidět absence ryb i korálů.

Viktor Halada, 15.06.2019, Datum pobytu: 2.6. - 11.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel: Anitas

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Dovolená předčila naše očekávání,rádi bychom se zde opět vrátili.Vřele doporučuji tento hotel.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená předčila naše očekávání,rádi bychom se zde opět vrátili.Vřele doporučuji tento hotel. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo velmi moderně zařízeno,vždy bylo uklizeno,pravidelně doplněný minibar a denně čisté ručníky.Pokoj se nám velice líbil.

Strava
V Turecku jsme byli letos počtvrté,ale co se týče jídla,v tomhle hotelu byl nejrozšířenější a nejlepší výběr.Velmi rozmanitý výběr pečiva,buchet,zákusků,příloh a podobně.Ovoce bylo pěstované v hotelových sadech a sýry měli z tamější farmy.Vybere si zde opravdu každý.Moc nám zde chutnalo.

Služby hotelu
Služby se nedaly vytknout.Cokoli jsme potřebovali,personál ochotně vyřešil.Denně animační programy (většinou v němčině,ale anglicky se tady v pohodě domluvíte).

Pláž
Pláž byla písčitá,moře bylo neskutečně čisté a mohli jste zde jít do půlky moře a stále jste dosáhli na zem,avšak od poloviny se moře prohlubovalo.V Turecku jsme ještě nezažili tak průzračné moře.

Anonym, 15.06.2019, Datum pobytu: 7.6. - 14.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Club Grand Aqua

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8 Dovolená skvělá, až na pár vyjímek. Animátoři velmi akční, každou chvilku Vás vyzývají k hraní různých her - šipky, vodní polo, aquagym,...

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 5 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená skvělá, až na pár vyjímek. Animátoři velmi akční, každou chvilku Vás vyzývají k hraní různých her - šipky, vodní polo, aquagym, stolní tenis atd.. takže pokud se bojíte nudy, nudit se nebudete. Na večer vždy naplánován program - od danceshow, comicshow, živé koncerty až po hru muži vs.ženy.. Většinou v angličtině ruštině. V okolí hotelu není nic, nejbližsí civilizace Manavgat cca 15min taxíkem. Cesta na hotel trvala skoro tři hodiny, z hotelu hodinu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Neurazilo, nenadchlo. Dostali jsme pokoj v prvním patře hotelu, takže jsme měli jak krásný výhled na moře, tak i na bazén. Jediný minus byl, že jsme v noci slyšeli vše co se odehrává hned pod námi v Lobby baru a občas jsme kvůli tomu měli problém usnout.

Strava
Snídaně vynikající - má neojblíbenější část dne. Oběd pro mě, vzhledem k tomu, že jím pouze kuřecí maso, zas tak rozmanitý nebyl a většinou jsem obědvala každý den dost podobné jídlo. Věčeře super! Každý večer jinak tématická večeře - od mexika, turecka, itálii až po čínu. Odpoledne svačiny téměř všude - od zmrzliny, dortíků až po hranolky, pizzu a hamburgery.

Služby hotelu
Číšníci a barmani skvělý servis. Na recepci nám také vždy vyhověli. Na pokoji každý den doplněn minibar, pouklizeno a vyměněny ručníky. Jediné co mě dost zamrzelo bylo to,že jsem sem přijela s nelevným topem,které jsem dostala pár týdnů zpět k narozeninám... Top mi byl odcizen ze skříně. Všimla jsem si toho hned třetí den, kdy jsem si ho chtěla vzít na věčeři a věděla jsem, že jsem si ho stoprocentně brala, prohledala celý pokoj a top nikde. Žila jsem v naději, že se možná pletu a mám ho doma a po svém návratu jsem měla potvrzeno, že mi ho někdo odcizil. Bohužel za věci si odpovídáte sami a fakt by mě nenapadlo, že má někdo zapotřebí hrabat se v kufru a krást oblečení... Tak snad pokojské poslouží....

Pláž
Pláž písčitá, při vstupu do moře oblázkovo písčitá. Vstup do moře pouze s botami do vody - všude kamínky + dost strmý spád, takže na boso nic moc. My jsme chodili přes molo. Jinak moře krásně čisté.

Anonym, 14.06.2019, Datum pobytu: 6.6. - 13.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Amelia Beach Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Turecko jsme navstivili poprve a jsme mile prekvapeni. Narod je vrely, velice pracovity a snazivy, ke vsem nesvarum turistu tolerantni....

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Turecko jsme navstivili poprve a jsme mile prekvapeni. Narod je vrely, velice pracovity a snazivy, ke vsem nesvarum turistu tolerantni. Prvni vylet safari bych neopakovala, nebezpecny, deti v terenich autech silenou rychlosti , nucena zabava, jen aby se prodalo natocene video? Druhy skvely na lodi, koupeny za polovic, zbytecne davat cestovce 2krat tolik, kdyz ta to opet koupi u nich, lanovka a vyhledy z hradu skvele, doporucuji pujcit si kolo, vzdy kvalitni, za 1€, na hod.az 2 a projet se do pristavu a zacatek Alanye... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel starsi, tudiz dispozice je dana, takovy nadprumer.Hezky vyhled, vybaveni, uklid kazdy den. A protoze jsem tutu praci brigadne delala, vim jak dlouho trva dat pokoj po nekterych naschvalniccich do kupy a tak me 1/2 pokojske prislo samozrejmost...

Strava
Jidlo dostacujici, ne prehnane jako v Egypte, ale snidane teple, studene, sladke, mnoho zeleniny cerstve, grilovane i ovoce, tepla vecere nekolik chodu, kazdy den jine maso, melouny, jahody, moucniky...A kdo o tomto tvrdi, ze to je maly vyber, ji doma beztak cinskou polivku a slevnene potraviny....Jedina velka chyba, ze u vetsiny stolu venku u jidla vykurovali kuraci, pred jidlem, behem neho, po nem, takze najednou treba 10 lidi. Kour sel tedy i do jidelny a mezi deti, ci mimina. A byli to prave cesi, takove ty vyschle typy co vypadaji o 20 let starsi, mimo to ze vykouri u jidla pul krabicky a nechutne se chrchlave rozkaslou, tak klidne luskaji na cisniky kteri kmitaji a odnaseji jejich plne nedojezene talire. Tady spolehat na slusnost nelze, jen zakaz koureni u jidla ze strany hotelu...Muzu doporucit cerstvou stavu z pomerancu ci jineho ovoce, jak u bazenu, tak na promenade 8 az 10 lir, Yemen bar pobliz a jejich uzasne koktejly, pohary, vafle -14-20 lir. A skvela je i kozi zmrzlina.

Služby hotelu
Vse za tuto cenu dostacujici, personal mily, udreny, nevtiravy a trpelivy az az...Predevsim cesky turista jejich usili neoceni ani pozdravem, ani tak samozrejmym vsimnym. Jeste nedavno jsme byli chudi jako oni a ted se neumime vzit do toho, ze tito cisnici behaji 12 hodin, ale zaplati jim 8 a to minimalni mzdou, zhruba 200€. A trapny nesvar, kvuli ktereho si mlada maminka ci 2 slecny stezovali personalu. Lehatka u bazenu obsazene osuskama, klidne z predesleho dne, damy prisly na pul hodky z plaze, nebo vubec a kdyz vezmu, ze lehatek bylo tak 15 a pulka takto zela prazdnotou po cely nas pobyt...a ze to byly osusky ceskych turistu, kterym prijde hodne 3€ na plazi, tak to vyresi takto buransky...Takze mozna zpoplatni i tyto a i v me domovine pochopi, ze co je zdarma, toho si nevarime...A opet cigarka zprava, zleva, podle vedle lezici pani, ktere jsem se zeptala jestli si vsimla ze na nasich koupalistich jsou zony pro kuraky, rekla ze to zakazano neni a ke stolku chodit nebude a decka ji nezajimaji a kdyz kouri 30 cm.od me hlavy mam jit na plaz. S argumentem, ze je nas 8 tesne vedle sebe a 6 kouri najednou a ja mam astma jsem u bezohlednych buranek vyvolala jen chrchlavy smich....Na velke zahrade vedle bazenu bylo tak 20 stolu a vyresila by to zona pro kuraky...Pomohlo by to i detem, pokud kouri matka s nemluvnetem na kline, tak kde je zdravy rozum?

Pláž
Cista plaz, voda vetsinou taky, lehatko 3€, slunecnik 1€.Bazen nesmrdi chlorem a je cisty, i okoli, zachody i sprcha, napoje levne, alko drahe, za nedobre pivo za 16 lir.mate 2 cerstve stavy z pomerance, nebo vytecne frape atd.

Anonym, 14.06.2019, Datum pobytu: 2.6. - 13.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel: Azak

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,8 Úžasná dovolena a skvělé služby v uvedeném hotelu. Personál ochotný, velký výběr jídla a pití. Nebylo co vytknout, jediné minus je cesta...

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Úžasná dovolena a skvělé služby v uvedeném hotelu. Personál ochotný, velký výběr jídla a pití. Nebylo co vytknout, jediné minus je cesta přes dvě hodiny z letiště. Jinak mohu doporučit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Standartni pokoj s minibarem, stále doplňován. Na přespání to bohatě stačilo.

Strava
Jídla mraky, výběr všeho možného, přes ryby, kebab, hamburgery, kureci, saláty atd. Poslední den jsme měli i krocana.

Služby hotelu
Pravidelný každodenní úklid, měli jsme labutě a slona z ručníků a to aniž bychom nechávali na pokoji 1 euro. Toto jsme pak nechávali až dodatečně.

Pláž
Oblázková, nutné boty do vody nebo vstup přes molo.

Anonym, 14.06.2019, Datum pobytu: 7.6. - 14.6.2019
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel: Galeri Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)