Recenze hotelů
Zarzis - Tunisko

Napište svou recenzi

Celkem: 4,8 Naše očekávání byla vzhledem k ceně zajezdu vyšší. Moře bylo v době naší dovolené zakalené, plné řas a velmi teplé. Bazény byly pěkné, i...

 • 6,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 5 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Naše očekávání byla vzhledem k ceně zajezdu vyšší. Moře bylo v době naší dovolené zakalené, plné řas a velmi teplé. Bazény byly pěkné, i když často přeplněné lidmi, voda byla až moc teplá a dva dny jsme se dokonce v bazénu ani nekoupali, protože někteří hosté nedávali svým dětem plenky do vody, a tak se některé dny stalo, že byla voda znečištěná dětskými výkaly.

Výlety, které jsme podnikli, byly hezké. V laguně jsme sice žádné delfiny neviděli, ale voda tam byla krásně čistá a lákala ke koupání.

Místní obyvatelé nabízející své služby byli milí, nevtíraví, mj. měli moc hodné koně. To byl pro nás zážitek, projet se po pláži na koni či velbloudovi.. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pěkné, ale nikde nefungovala wi-fi, dokonce i na recepci byl špatný signál. V pokoji nám fungovala hůř klimatizace, ale dalo se to zvládnout. Ručníky občas nevoněly moc příjemně.

Strava
Ze stravování jsme nebyli příliš nadšení. Obrovská jídelna každý den překypovala hosty, kteří stáli nesmyslné fronty u švédských stolů. Jídlo bylo každý den stejné, ne příliš chutné, ryby plné kostí a maso na příděl.. Občas jsme dokonce narazili na něco zkaženého (mléčná rýže, žlutý meloun). Kohoutky u barelů s pitnou vodou byly znečištěné.

Služby hotelu
Wi-fi na recepci fungovala špatně.

Domluva se zaměstnanci hoteluv však byla dobrá. Většinou byli všichni milí a ochotní.

Pláž
Pláž byla znečištěná zbytky řas, občas trošku odpadky a sem tam se objevilo i nějaké sklo... Ale kazdy den projizdel traktor uhlazujici písek.

Petr P., 15.08.2019, Datum pobytu: 3.8. - 10.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zita Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Hotel se nachází v krásný rozlehlých zahradách. Hotel je pěkně situován, ať jste ubytovaný v jakékoliv jeho části vše: pláž, bazén,...

 • 8,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel se nachází v krásný rozlehlých zahradách. Hotel je pěkně situován, ať jste ubytovaný v jakékoliv jeho části vše: pláž, bazén, restauraci máte blízko. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou moc pěkné, prostorné, nejsou zbytečně přeplácané. Každý den uklizené.

Největší nevýhodou pokoje a vlastné celé dovolené je klimatizace. V prvním pokoji nám klimatizace fungovala jako větrák, když jsme se po 3 nocích konečně dohádali jiného pokoje, klimatizace již fungovala mnohem lépe, ale ani zde to nebyla žádná sláva.

Strava
Dobrá, každý den se dalo vybrat. Obrovský výběr mořských plodů, každý den nějaké maso a těstoviny. Velké množství zeleniny a dezertů.

Jediné, co nám chybělo bylo ovoce. Jediné ovoce, které měli byl melou a tem se podával 3x denně :)

Služby hotelu
Dobré, každý den probíhali aktivity u bazénu. Večer animační program.

Pláž
Pláž byla pěkná, velké množství slunečníku a lehátek, i v průběhu dne bylo možné najít volné místo. Na pláži a na kraji v moři byly chaluhy, ale nám to nevadilo, člověk udělal 4 větší kroky a pak už bylo moře krásně čisté. Sprcha na pláži moc příjemná, i když my jsem po většinu času radši přeběhli do bazénu, který byl jen pár kroků od pláže :)

Anonym, 15.08.2019, Datum pobytu: 26.7. - 2.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zephir Hotel And Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,2 Super moře. Až na navšťevniky z UK a Ruska perfektni.

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super moře. Až na navšťevniky z UK a Ruska perfektni. Zobrazit celou recenzi

Strava
Odpovida ceně

Pláž
Pro děti super

Anonym, 15.08.2019, Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zita Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,4 Spokojenost

 • 6,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 6 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje čisté, prostorné, pěkné vybavení. Ohledně společných prostor hotelu recepce a terasa, vstupní hala a okolí bazénu v naprostém pořádku. Nedostatky : úklid a doplňování na veřejném wc a v jídelně v období servírování jídla.

Přístup k moři cca 3 minuty od hotelu byl 2x znečistěn z okolního hotelu. Samotná pláž čistá, pěkná, nevyhovující wc.

Strava
Jídla dostatek, možnost výběru. Nápoje během obědů a večeří ( špatná organizace, několikrát došly náplně do postmixů ) voda, pivo, víno ok. Ovoce úzké spektrum- nejčastěji meloun. Dva bary u hotelu kapacitně dostačující. Bar u moře nevyhovující.

Služby hotelu
Skvělý animační tým, který bych ráda vyzdvihla. Služby recepce, nemohu hodnotit, nevyužili jsme. Bankomat, v kterém prakticky nejsou peníze.

Pláž
Přístup k moři cca 3 minuty od hotelu byl 2x znečistěn z okolního hotelu. Samotná pláž čistá, pěkná, lehátka, , možnost sportovního využití. Nevyhovující wc na pláži. Bar u moře prakticky nic nenabízel.

Petra O., 13.08.2019, Datum pobytu: 3.8. - 10.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Lella Meriam Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

1 fotografie

Celkem: 5,8 Odlétají jsme na Djerbu a zatím nás odvezli na pevninu Tuniska

 • 2,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Odlétají jsme na Djerbu a zatím nás odvezli na pevninu Tuniska Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje prostorné, ale klimatizace nefungovala na pokoji jsme měli přes noc 29,9hruza vůbec se nedalo spát. Těšili jsme se na pláž, kde se dalo ochladit aspoň mořem. Pokojská od nás dostala 1€a denně jsme měli vše čisté a ustlané. Ručníky aniž bychom upozorňovali hořením na zem, automaticky nové

Strava
Typicky tuniská ale dostačující. Chyběl větší výběr v zelenině druhy listových salátů nic pouze rajčata okurky papriky a cibule. Ovoce víno bludy melouny.

Služby hotelu
Wi-Fi velmi silný i na pláži. Na složení kauce půjčených plážových osušek a denně vyměňují. Po příjezdu do hotelu nás ihned recepční odvedla do restaurace na obed.

Pláž
Vstup užší do moře po písku jinak je skála. Na plazi je dostatek lehátek i molitanových matrací

Radka, 12.08.2019, Datum pobytu: 30.7. - 9.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Vincci Safira Palms

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

3 fotografie

Celkem: 10 Raj na zemi

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Raj na zemi Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Výborné

Strava
Rozmanitá

Služby hotelu
Vynikajúce

Pláž
Niekedy boli aj chaluhy, more v tomto období bolo nadpriemerne teplé

Anna T., 12.08.2019, Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zephir Hotel And Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 5 Jelikož jsme nebyli v Tunisku poprvé, tak jsme zhruba věděli, co můžeme očekávat aniž bychom to mysleli jakkoli špatně nebo urážlivě....

 • 4,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 6 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Jelikož jsme nebyli v Tunisku poprvé, tak jsme zhruba věděli, co můžeme očekávat aniž bychom to mysleli jakkoli špatně nebo urážlivě. Standardy jsou zde prostě jiné než v některých jiných destinacích. Pocity byly ale spíše mírně smíšené. U resortu se 4* bychom očekávali přeci jen něco lepšího. Venkovní prostory jsou hezké, vzrostlé palmy, dva bazény. Některé prázdné budovy ale napovídají, že tento resort prožíval i lepší časy. Pokud hotel nabízí služby, tak očekáváme, že budou fungovat stále a kvalitně. Velkou dávkou zklamání pro nás byla až drtivá převaha rusky hovořících klientů, kteří nevědí jak se mají chovat. S neomaleností až buranstvím těchto turistů jsme se setkávali den co den. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
4* pokoj bez ledničky bereme jako velké mínus. Matrace pro nás až moc tvrdé. Pokoje pravidelně uklizeny.

Strava
U stravování jsme čekali přeci jen něco trošku lepšího, ale nehladověli jsme. Abychom mohli využívat plně all inclusive, tak bychom se museli k odpolednímu občerstvení převlékat z plavek. Neustálé převlékání u moře asi člověk nehledá, takže jsme za celý týden pobytu toto občerstvení nevyzkoušeli. Jedinou možností tak byla placená palačinka nebo zmrzlina ....u all inclusive. K dispozici neomezeně jen drinky u bazénu.

Služby hotelu
Jedním slovem nic moc. Nejsme extra nároční, ale u 4* hotelu očekáváme čisté příbory a čisté nádobí, což se často ukazovalo jako problém. Nedostatek sklenic nás také překvapil, takže plastové kelímky to jistily.

Pokud hotel tvrdí, že nabízí Wifi, tak očekáváme, že bude fungovat kdykoli a ne jen za hluboké noci. Nepotřebuji na dovolené surfovat, ale z pracovních důvodů jsem přeci jen potřeboval fungující internet a podle toho jsem vybíral i hotel. Jedinou možností bylo naběhnout do recepce brzy ráno, když všichni ještě spali. Jakmile bylo v recepci 10-15 lidí, kteří se pokoušeli připojit k internetu, tak bylo po fungující Wifi.

Pláž
Hotelovou pláž jsme využívali minimálně a to i z důvodu znečištění řasami a trávami. Chodili jsme na cca 500 metrů vzdálenou pláž schovanou za výběžkem do moře. Pláž se nachází u zavřeného hotelu Zarzis. Krásně čistá voda a takřka bez lidí. To byl největší bonus této dovolené a my zde strávili celý týden.

Anonym, 10.08.2019, Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zita Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (2)

Celkem: 8,2 Krásná dovolená byli jsme spokojeni.

 • 9,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 5 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená byli jsme spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj hezký.čistý.každý den uklizeno.

Strava
Menší výběr jidla.ale hlady jsme netrpěli.

Pláž
Celkovy dojem z pláže dobrý neni.Plati se lehatka a matrace což by ani.tak nevadilo.kdyby pláž byla čistá a upravená.Prvni 2dny to byla katastrofa.nestihali uklizet.Potom se to zlepšilo.

Anonym, 09.08.2019, Datum pobytu: 30.7. - 6.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zita Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,6 spokojenost

 • 9,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoje čisté, denně čisté ručníky. Trochu zlobila čipová karta na odemykání

Strava
obědy a večeře super, snídaně a svačiny velká bída

Služby hotelu
super

Pláž
stačí popojít 200 m stranou a nádhera. pláž hned u hotelu byla plná řas a trávy

Michaela Slodičáková, 09.08.2019, Datum pobytu: 30.7. - 6.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Zita Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 3 vhodné pro mladé lidí zaslepené láskou k partnerovi

 • 1,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
vhodné pro mladé lidí zaslepené láskou k partnerovi Zobrazit celou recenzi

Ubytování
mladým noční hluk nevadí, ani opilost,ani rozpadlé židle, ale postel akorát k ...

Strava
redukční, vhodná pro obézní

Služby hotelu
dělají co mohou, ale z h.... ani dobrý kuchař konzumní jídlo neudělá

Pláž
hnus - příchod na pláž přes podchod nasákly močovinou, pláž se čistí denně,ale je to málo. Přijde vlna a zas ta špína z moře je na břehu

Pavol G., 09.08.2019, Datum pobytu: 23.7. - 6.8.2019
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Lella Meriam Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (3)