Recenze hotelů
Hammamet - Tunisko

Napište svou recenzi

Celkem: 5 Hotel obrovský, nás dali docela daleko od recepce.(Oranžové bungalovy) Na jídlo,pláž,bazén apod. se pokaždé trochu projdete. Zase jsme...

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 7 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Hotel obrovský, nás dali docela daleko od recepce.(Oranžové bungalovy) Na jídlo,pláž,bazén apod. se pokaždé trochu projdete. Zase jsme byli rádi, že nebyl v noci tolik slyšet animační program který byl kolikrát do pozdních ranních hodin. Strava opakující se,ale týden se to dalo přežít. Velké vyžití pro děti, velký výběr fakultativních výletů. Personál milý, připravte si spoustu drobných na bakšiš.Očekává se to skoro u všeho,o co je požádáte. Pláže i hotel hlídaný.Všude u hotelu taxi,dostanete se za pár korun přímo do města. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo velmi skromné ale stačilo. Každý den uklizeno, pokud necháte uklízečce pár dinárů máte uklizeno precizněji. Každý den, nové ručníky,toaletní papír apod. Jen nás občas obtěžoval zápach kanalizace. Byli jsme v oranžových domech, jediné plus že nešel slyšet animační program. Jinak docela daleko, všechno co potřebujete je přímo u recepce. Tudíž jste se pokaždé pěkně prošli.

Strava
Strava kapitola sama o sobě. Jídlo se docela opakovalo, týden se to dalo přežít ale ke konci už jsme se těšili domů na jídlo. Osobně mi chybělo dost ovoce, když něco dali na stůl bylo to hned rozebrané. Sladkého bylo plno,ale vše přeslazené. Pokud nechcete na hlavní jídlo,snack bar je otevřený do noci a vždy se tam něco najde k snědku. Co se týče pití: Vody dostatek, všude si můžete načepovat po celý den, večer na baru si můžete vzít láhev vody na pokoj, na baru alko i nealko,káva,čaj apod. Vše dávají do malých kelímků. U piva se dvakrát napijete a můžete jít znovu.

Služby hotelu
Přímo na recepci směnárna a wifi připojení. Několik barů. Animační program je dost pestrý, ale každý den opakující se to stejné. Uprostřed týdne už jsme znali všechny písničky nazpaměť. Pro děti ale program pestrý. V hotelu jsou i koníci,možnost vyjížděk na pláži. V komplexu dost obchůdků, vše seženete. Velký bazén s tobogánem, jen lehátek méně.

Pláž
Pláž krásná,čistá. Lehátek dostatek,nebyl problém si najít místo. Bar přímo na pláži. Animační program byl i na pláži. Plážový volejbal, aqua aerobic a jiné. Za poplatek plno vodních sportů, jízda na velbloudovi.

Anonym, 24.11.2018, Datum pobytu: 1.10. - 8.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,8 Dovolená byla naprosto úžasná, spousta zážitků, nádherné prostředí i počasí nám vyšlo. Asi dva dny z celého pobytu bylo zamračeno a to...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla naprosto úžasná, spousta zážitků, nádherné prostředí i počasí nám vyšlo. Asi dva dny z celého pobytu bylo zamračeno a to jsme zase využili k nakupování, Jinak krásné plážové a koupací počasí. Nakupovat jsme jezdili místním taxíkem do Yasmine Hammamet (cca 3-5km), který vždycky stojí u vchodu do komplexu a zaveze vás až ke vchodu do shopu. Můžete využít místní malé obchůdky, většinou se smluvními cenami, nebo obchodní dům, kde jsou ceny pevné a zboží hodně. Všude v pohodě, jen nakupování v Medině příliš nedoporučuji, snaží se turisty nalákat na slevy a nízké ceny, ale ve finále je stejně oškubou, pozor na ně.Všude lze platit kartou, nebo pokud potřebujete hotovost, na každém kroku je bankomat. Na recepci hotelu byla jak směnárna, tak bankomat, ten byl v době našeho pobytu bohužel nefunkční. Další byl ve vedlejším hotelu, pár kroků procházkou. Všichni místní lidi, jak v hotelu, tak mimo něj byli naprosto v pohodě. Příjemní, milí, ochotní. Nikde jsme se nesetkali se špatným přístupem k nám, Evropanům. Tunisané jsou příjemní, někdy až moc komunikativní, ale dá se to zvládnout. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování jednoduché, ale praktické a dostačující. Všechno, co jsme potřebovali, jsme měli. Klimatizace fungovala až po výměně baterií v ovladači, ale to je jen maličkost. Ubytování v barevných bungalovech bylo skvělé, Samira není hotel v pravém slova smyslu, ale je to komplex bungalovů, kdy jeden bungalov je vlastně jeden pokoj i s verandičkou, uprostřed nádherné přírody a ve stínu stromů.

Strava
Strava rozmanitá a v dostačujícím množství. Každý si vybral, co mu vyhovovalo. Hotová jídla, minutky, ovoce, zelenina, zákusky, zmrzlina a stále dostatek nápojů k jídlům. Měli jsme all inclusive, takže naprosto všeho dost. Během dne nanuky a lehká jídla ve snack baru, na recepci a v jejím okolí rozmístěné barely s pitnou vodou. Někdy sice chyběla, ale to personál v krátké době doplnil. U barelů a i v barech k dispozici pouze malé jednorázové kelímky na pití, doporučuji si vzít s sebou větší kelímek nebo třeba 1/2 l lahvičku, aby člověk pořád nemusel chodit doplňovat. V plážovém baru k dispozici veškeré nápoje, včetně automatu na kávu. Večer bar se vším všudy. Za nás opravdu nemám co vytknout. Při takovém množství ubytovaných skvělé zvládnuté.

Služby hotelu
V tomto komplexu se o své hosty vzorně starají. Každý den úklid, výměna ručníků a osušek, vysypané koše. A to všechno ještě i s úsměvem. Na recepci i v jídelně taktéž. Občas se sluší personálu dát nějaký bakšiš. Za jedno si to zaslouží a za druhé mají tak nízké výdělky, že za každý denár jsou nesmírně vděčni. Všichni byli moc ochotní a při každém našem požadavku jej tak rychle vyřídili, že jsme se nestačili divit. Např. jsme potřebovali vyměnit baterie v ovladači klimatizace. Nahlásili jsme to před večeří na recepci a než jsme došli z večeře na pokoj, baterie byly vyměněné a ovladač fungoval. Ano, byli jsme zde naprosto spokojeni.

Pláž
Komplex stojí v podstatě pár kroků od pláže, takže super. Její velikost je dostatečná, vždycky jsme si místo našli. Někdy hned, někdy jsme chviličku hledali, ale vždycky s úspěchem. Slunečníky i lehátka zdarma, jak u pláže, tak u bazénu. Na pláži se o zábavu starali animátoři a byli dobří. Do své produkce dokázali vtáhnout spoustu lidí a bylo to fajn odreagování. Snažili se o legraci a myslím, že se jim to dařilo. Po okraji pláže se často pohybovali místní na velbloudovi nebo na koni, takže nějaké ty bobky tam po nich zůstaly, ale nebylo to nic dramatického, jen kdo je na to choulostivý, asi by mu to vadilo. Ale na druhou stranu, oni se tam pohybují pro zábavu turistům, takže nějaká maličká daň za to, ani nevadí. Kde u nás se můžete při koupání koukat na velblouda? Celkové hodnocení - spokojenost :-).

Lenka D., 23.11.2018, Datum pobytu: 5.9. - 16.9.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Ustlaná postýlka 2 fotografie

Celkem: 10 Na dovolené v Tunisku jsem byla poprvé a byla jsem nadšená.Byla jsem se synem a vnučkou a těm se to taky moc líbilo.Vybrali jsme si...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Na dovolené v Tunisku jsem byla poprvé a byla jsem nadšená.Byla jsem se synem a vnučkou a těm se to taky moc líbilo.Vybrali jsme si termín na konci října,kdy už není takové vedro a myslím si,že to bylo správné rozhodnutí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování moc pěkné,pokoj s balkonem a výhledem na moře,každý den nám uklízeli,když jsme potřebovali čisté osušky,tak nám byly vyměněny.Na pokojji byla lednička a trezor na cenosti bez poplatku.

Strava
Strava byla pestrá,každý si mohl vybrat podle chuti,číšníci milí a pozorní.Všude čisto a pořádek.

Služby hotelu
V hotelu jsme si mohli vyměnit peníze,recepční byli vždy ochotní a milí.

Pláž
Dostupnost k pláži byla dobrá,na pláži byla vždy přítomna ochranka,která dohlížela na pořádek.Lidí moc nebylo vzhledem k termínu,lehátek byl dostatek,osušky na pláž byly také k dispozici.Byly ale dost velké vlny,tak se nedalo moc plavat,ale to nám nevadilo.

Jindra Čápová, 08.11.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Holiday Village Manar

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 8,8 Určitě velká spokojenost, ne nadarmo má Hotel takové hodnocení.

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Určitě velká spokojenost, ne nadarmo má Hotel takové hodnocení. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování krásné, čisté, nádherný výhled z pokoje

Strava
Strava super, každý den obrovský výběr jídla.

Služby hotelu
Vše ok, dejte číšníkům pár peněz a budou pro vás dělat první a poslední..

Pláž
Pláž čistá...pěkná.. :)

Roman Štalmach, 31.10.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Holiday Village Manar

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

9 fotografií

Celkem: 9,8 Naprostá spokojenost, služby i přístup personálu na jedničku.

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Naprostá spokojenost, služby i přístup personálu na jedničku. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj ekonomy, bez balkonu, ale světlý a prostorný. Místo přistýlky jsme měli dvoupalandu :D Takže nad naše očekávání.

Strava
Stravovali jsme se pouze na hotelu. Nemáme s čím porovnávat, ale naprostá spokojenous, výběr bohatý, pestrý a velmi chutná strava.

Služby hotelu
Výborný, snad pouze rezervace večeře v Tuniské restauraci, kterou jsme měli mít 1x za pobyt nevyšla, což nás mrzelo. Ale asi to bylo nedorozuměním.

Pláž
Pláž písčitá, lehátka i ručníky k dispozici, možnost kdykoliv do 17 h vyměnit ručník za suchý. Na šnorchlování to není, ale to jsme věděli.

Alexandra Laušmanová, 31.10.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Holiday Village Manar

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Dovolená byla super, krásný resort, všude čisto, udržováno a příjemný personál hotelu. Výtka je jen k delegátce CK, která tam byla více...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla super, krásný resort, všude čisto, udržováno a příjemný personál hotelu. Výtka je jen k delegátce CK, která tam byla více méně také na dovolené, než aby dělala servis klientům zájezdu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo skvělé, byly jsme rádi, že jsme si připlatili za standartní pokoj, který byl s balkonem a na manžeské posteli, byly dvě deky, místo jedné velké (společné)

Strava
Strava výborná, široký výběr jídel, salátů a v neposlední řadě i zákusků a dortů. Jídlo nejen v restauraci, ale i ve snack baru venku u bazénů.

Služby hotelu
Služby bezvadné, personál se snažil komunikovat i česky, případně rusky a dalšími jazyky. Pokud člověk nechce vidět více z Tuniska, nemusí za celou dobu opustit resort a více méně ani utratit zádnou korunu (tuniský dinár). Animátoři se starají o aktivity v resortu jak pro děti, tak i pro dospělé.

Pláž
Přístup na pláž je krásným chodníčkem ze dřeva, ráno vždy vymeteným od písku. Pláž čistá, hlídaná ochrankou proti neoprávněnému vstupu do resortu a proti obtěžování klientů hotelu místními prodejci. Ti mohli jen chodit po rozhraní moře a pláže. Moře vesměs čisté, písčité (není vhodné pro potápění, neb na dně není krom písku nic vidět) a dost daleko mnělké.

Michal T., 30.10.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Holiday Village Manar

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Bazén s tobogány 7 fotografií

Celkem: 8 Dobrý

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Dobrý Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dobrý

Strava
Dobrý

Služby hotelu
Docela dobry

Pláž
Moře špinavý

Bohdana Halanzovská, 30.10.2018, Datum pobytu: 16.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,6 Perfektní dovolená!

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Perfektní dovolená! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj krásný, čistý a uklizený.

Strava
Strava přesahovala veškerou kvalitu i kvantitu předchozích dovolených, perfektní!

Služby hotelu
Bez výhrad, animační programy, večerní programy, vše na jedničku. Tři bazény, všechny krasně čisté a udržované. Personál hotelu milý a ochotný!

Pláž
Pláž přímo u hotelu, uklizená, pokud pomineme dobu přílivu, která je neovlivnitelná.

Monika, 30.10.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Holiday Village Manar

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

2 fotografie

Celkem: 8,4 Hezká dovolená ,byli jsme moc spokojeni i mimo sezonu ....v hotelu čisto ,uklizeno .....jen Tunis celkově bordel ....

 • 8,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Hezká dovolená ,byli jsme moc spokojeni i mimo sezonu ....v hotelu čisto ,uklizeno .....jen Tunis celkově bordel .... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování hezké ,denně uklizeno ,vyměněné osušky

Strava
Pestrá strava ani nešlo vsechno ochutnat ....

Služby hotelu
Čisto ,uklizeno ,číšníci pobihali a uklizeči uklizeli kazdou chvilku ....

Pláž
Hezka pláž ,okolí bokem byl celkem bordel, ale byli jsme tyden po povodnich ...

Naděžda K., 30.10.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Vincci Nozha Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,2 Byl jsem poprvé v Arabských zemích a je to celkem šok, ale po čase si člověk zvykne, hodně odpadků volné lozenych všude jiná kultura bez...

 • 3,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 1 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Byl jsem poprvé v Arabských zemích a je to celkem šok, ale po čase si člověk zvykne, hodně odpadků volné lozenych všude jiná kultura bez spropitné ho nikdo nepracuje Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dost špatný malý pokoj typu kurníku na slepice, televize s 8 Arabskými program, moc tam klidu nezazijete pořád chodí kolem hosté z dalších kurníku a personál neustále projíždí z vozíky s prádlem atd a to ještě horší večer, když už chcete usnout

Strava
To jediné bylo dobré, ikdyz na záchodě jsme se jen střídali.

Služby hotelu
Přiměřeně

Pláž
Bordel, hovna od velbloud a moře plně chaluchy, sáčky a jiných odpadků, Malej tam nechtěl ani vlézt. Už nikdy Tunis

Jan Belo, 30.10.2018, Datum pobytu: 20.10. - 27.10.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (2)