Recenze hotelů
Tunisko

Napište svou recenzi

Celkem: 2,6 Hrozné, veliké zklamání. Tento hotel jsme si objednali proto, protože před rokem 2011 jsme jej navštívili nejméně 3 x a vždy jsme byli...

 • 2 Ubytování
 • 4 Strava
 • 3 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Hrozné, veliké zklamání.

Tento hotel jsme si objednali proto, protože před rokem 2011 jsme jej navštívili nejméně 3 x a vždy jsme byli nadmíru spokojeni.

První překvapení na nás čekalo již na letišti, když na nás čekalo vozidlo, které slušně řečeno mělo svůj zenit velice daleko za sebou. A to nejen venkovním a vnitřním vzhledem tak i technickým stavem.

Po nastoupení do vozidla a naložení bagáže, kterou hrdinně členové naší skupiny drželi částečně na svých zádech, se vozidlo nepodařilo nastartovat. Takže se seběhli všichni přítomní nosiči zavazadel a počali naše vozidlo roztlačovat. po několika pokusem jsme vystoupili z vozidla a řidič zjistil, že má upadlý kabel od akumulátoru. Počala oprava po které se ovšem znovu nepodařilo vozidlo nastartovat a tak nakonec za naší pomoci se podařilo vozidlo roztlačit a mohli jsme, i když s velkými obavami, vyrazit na cestu do svého hotelu.

Druhý a další dny jsme řešili s delegátkou CK zjištěné a níže popsané nedostatky stravování a chybějící služby.

Delegátka částečně vyřešila stravování tím, že nám byla mezi obědem a večeří poskytována obložená bageta.

Pro nápravu chybějících služeb nám byl nabídnuta možnost přestěhování do jiného hotelu. Kde po naší osobní prohlídce jsme společně konstatovali, že jsou podmínky a poskytované služby na ještě horší úrovni.

Vzhledem k těmto skutečnostem jsme podali reklamaci prostřednictvím delegátky CK, kde požadujeme kompenzaci ve výši 15% z ceny zájezdu.

Nedoporučuji návštěvu hotelu Marhaba Palace v Port El Kantaoui v současné době.

Co se týká spolupráce se společností Invia a jejími pracovníky můžeme vyjádřit jenom chválu. Veškeré naše požadavky byly stoprocentně splněny. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Průměrné vybavení. Nemožné řešení vstupu na WC, kde se musíte nejprve vsoukat mezi stěnu a mísu WC a pak se vám teprve podaří zavřít dveře WC. Vypadávající zásuvky ve skříních. Poškozené ovládání klimatizace. Lednice je sice na pokoji ale prázdná i když máte zaplaceno all inclusive.

Strava
Ucházející i když neustále se opakující druhy jídel se po 14 dnech přejí.

Strava all inclusive v tomto hotelu byla snídaně, mezi snídaní a obědem pouze káva a nealkoholické a alkoholické nápoje. Potom oběd a mezi obědem a večeří pouze káva a nealkoholické a alkoholické nápoje a pouze pro první vyvolené ( tedy kdo dřív přijde ten dřív mele ) několik mini zákusků. Potom večeře a po večeři opět jen káva a nápoje.

Inzerovaná restaurace ala carte pro rekonstrukci zavřená.

Služby hotelu
Služby které jsou nabízeny v katalogu hotel v současné době neexitují.

V rekonstrukci je sauna, turecké lázně, fit centrum, sprchy a WC, druhý lobby bar a ala carte restaurace.

Takže i když je bazén otevřený nejsou u bazénu ani sprchy a na WC se chodí do hlavního vestibulu v mokrých plavkách.

Mimo pokojů je v celém objektu ve vestibulu v restaurace i lobby baru ukrutná zima takže jsme chodili v zimních bundách posedět do restaurace i do baru.

Pláž
Dobrá neuklizená. Nedá se koupat není sezona.

Miloslav M., 16.02.2018, Datum pobytu: 30.1. - 13.2.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel: Marhaba Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,8 Skvělá dovolená. Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají pohodovou dovolenou s veškerým servisem.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Skvělá dovolená. Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají pohodovou dovolenou s veškerým servisem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Moderní, krásný hotel. S přiděleným pokojen jsme byli velice spokojeni.

Strava
Velký výběr (pestrý) ve stravě. Jídlo se střídá (nejsou stále ty samé jídla dokola).

Služby hotelu
Velice příjemný a ochotný personál. Služby hotelu hodnotím na velice vysoké úrovni.

Pláž
Pláž udržovaná čistá (kromě řas z moře). Lehátka každý den čištěna.

Anonym, 12.02.2018, Datum pobytu: 21.10. - 28.10.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Djerba, Hotel: Magic Palm Beach Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 9,8 Velmi prijemny hotel, personal, delegat, animatori. Moc dobre jidlo v restauraci, velky vyber pokrmu od snidane po veceri, krasne spa.

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Velmi prijemny hotel, personal, delegat, animatori. Moc dobre jidlo v restauraci, velky vyber pokrmu od snidane po veceri, krasne spa. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovani perfektni, pozadali jsme u vymenu pokoju, touzili jsme jako suchozemci o vyhled na plaz. Na recepci vse ochotne do 10min zaridili. Denne vymena rucniku, peclivy uklid. Naramne jsme si to uzili.

Strava
100% spokojenost!

Služby hotelu
Na vybornou!

Pláž
Krasna, cista.

Ilhem M., 11.02.2018, Datum pobytu: 30.1. - 6.2.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel: Marco Polo

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 9,2 Dovolená se mi líbila. byla jsem nadmíru spokojena.

 • 10 Ubytování
 • 6 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se mi líbila. byla jsem nadmíru spokojena. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj byl čistý a vše co jsem potřebovala bylo k dispozici.

Strava
Strava byla dobrá. Vždy bylo z čeho vybírat

Služby hotelu
Služby hotelu byly výborné.

Pláž
pláž od hotelu vzdálená asi 300 m, ale moje dovolená nebyla nyní zaměřena na moře. Jinak pláž pěkná a moře čisté

Ludmila Švendová, 09.02.2018, Datum pobytu: 30.1. - 6.2.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Tej Marhaba

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Byli jsme zde 2 mladé páry a dovolená byla naprosto super!!! Každému doporučuji. Do Tunisu jsme letěli poprvé a od známých jsme...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Byli jsme zde 2 mladé páry a dovolená byla naprosto super!!! Každému doporučuji. Do Tunisu jsme letěli poprvé a od známých jsme slýchávali jen samé špatné recenze, tak jsme měli trošku strach a ze začátku bych řekla dost oprávněný. Když jsme vyjeli z letiště a řidič začal zastavovat s dovolenkáři u prvních hotelů dost jsme se děsili, kde to vlastně jsme a už jsme viděli jen to nejhorší, ale jakmile jsme dorazili k našemu hotelu (cesta delší cca 3hodinky) už jsme byli naprosto klidní. Prostředí, jak před hotelem, tak v hotelu naprosto upravené a čisté! Zkrátka nebe a dudy od první zástavky hotelu. Delegátka Jája byla skvělá, na hotelu všichni milí a pozorní. Velice nás překvapilo, že 2x za náš pobyt obcházela hosty manažerka a ptala se nás, jak jsme spokojeni se službami, jídlem a celkově se vším na hotelu. Za barem u bazénu super kluk! Můj partner mu vždy dal nějaké dýško a jen co jsme přišli s kamarádkou k bazénu a lehli jsme si na lehátko hned jsme měli drinky donesené až pod nos. Prostě skvělá dovolená a opravdu nemám, co bych vytkla! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Opět vše super.

Strava
Rozmanitá. Každý si přijde na své. Můj partner je na jídlo velice vybíravý a i on si vždy našel něco, co mu velice chutnalo a to je vážně co říct, ale bavím se spíše o večeřích, jelikož na oběd jsme nechodili do budovy, ale jen do snack baru u bazénu. Tudíž obědy v hale soudit nemohu.

Služby hotelu
Naprosto skvělé. Všichni ochotní a milí.

Pláž
Neustále čistá a udržovaná. Vždy okolo oběda byla pláž prázdná, jelikož šli všichni na oběd a zaměstnanci vše uklízeli (vysypávali koše, splachovali písek od baru z mola atd...). Bohužel málo lehátek, ale vždy jsme chvíli počkali ve stínu, nebo se šli vykoupat a místo se někde uvolnilo, anebo jsme šli zpět k bazénu, v kterém byl ten super bar - opravdu skvělá věc :-D

Jitka N., 06.02.2018, Datum pobytu: 15.6. - 23.6.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Holiday Village Manar

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 9,4 Bylo to super :-).

 • 9,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Bylo to super :-). Zobrazit celou recenzi

Anonym, 02.02.2018, Datum pobytu: 3.10. - 10.10.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Zarzis, Hotel: Sangho Club Zarzis

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Celkem: 8 Tento hotel jsme navštívily s dcerou již podruhé.

 • 6,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Tento hotel jsme navštívily s dcerou již podruhé. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Na recepci jsme při prvním obdržení "neuplácely" jelikož pokoj je již dávno zadán v počítači a na pokoji máte uvítací lístek se jménem....takže až poté co se nám nelíbil jsme za deset dolarů pokoj vyměnily.

Strava
Strava velmi pestrá - musí si vybrat každý. Problém je tam vždy s usazením během oběda, večeře... Jakmile se tam nenahrnete hned po otevírací době - je problém si sednout. Číšníkům trvá dlouho stůl uklidit, když už uklidí - musíte si sami nahnat příbor. Samozřejmě Ruské osazenstvo se chová jako pánové světa - ale otrlým Čechům jsou ukradení a o jídlo se rvou:))))

Služby hotelu
Upřednostnit musíme nádhernou zahradu hotelu, hezky uspořádané posezení u hlavního pódia - vypadá luxusně - blízkost k hlavnímu baru - jen holt vystát frontu za Rusama, kteří chodí jedna osoba pro deset vodek....Zábava až do půlnoci - každopádně nejhorší animace co jsme v Tunisku zažili - rok předtím to samé. Animátoři na nás týden nereagovali - když jsme se zeptali managera hotelu , zda animátoři vůbec fungují, bylo nám řečeno, že je Ramadán a jsou unavení...tak super...bavily jsme se samy v nádherném aguaparku - kvůli kterému jsme na toto místo opět jely. Dětské české animátorky fungovaly na sto procent - takže nepochopím jak tu může někdo psát, že animace výborný.

Pláž
Na pláž se dostanete přes zahradu - kousek od bazénu....

Anonym, 30.01.2018, Datum pobytu: 12.6. - 19.6.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Magic Venus Beach (ex. Caribbean World Venus Beach)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,2 velmi dobry

 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
velmi dobry Zobrazit celou recenzi

Ubytování
velice dobre

Strava
dobra

Služby hotelu
velmi dobry

Pláž
skvela

Jiří Homolka, 29.01.2018, Datum pobytu: 3.10. - 10.10.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Jinene

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (1)

Celkem: 9,2 Vrátila som sa sa tam dva roky po sebe ,minulý rok Egypt a pre mňa katastrofa, bola som vTunise aj v dvoch iných hoteloch, Samira vedie,...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vrátila som sa sa tam dva roky po sebe ,minulý rok Egypt a pre mňa katastrofa, bola som vTunise aj v dvoch iných hoteloch, Samira vedie, kvalita odpovedá cenne zažila som viac hviezd a horšie služby, maximálne sa snažia vyjsť v ústrety, spríjemniť dovolenku, stále usmiatý, milý personál, príjemná atmosféra keď sme sa vrátili po roku každý keď to zistil prišiel nás privítať, pamätajú si hostí, atmosféra skvelá stále je tam čo robiť, človek može úplne vypnúť relaxovať určite sa budú snažiť aby ste mali úsmev na tvári a boli spokojní, mali sme skúsenosť aj so zravotnou sestrou keď brat dostal úpal je priamo v hotely mala certifikované lieky doma všetko poisťovňa preplatilia, delegátka veľmi milá ochotná akurat my už po štyroch rokoch nepotrebujeme jej služby,veľmi príjemná dovolenka, úplná spokojnosť, nemám čo vytknúť pri troche šťastia sa tam s radosťou vrátim znovu tento rok inam už nechcem, odchádzalo sa nám ťažko a domov sa nám nechcelo... Vhodné aj pre rodinky s deťmi pokojná a pri tom aktívna dovolenka podľa toho ako sa rozumie detský animátor si s deckami rozumie aj bez komunikovania v jazyku a na mini disco idu za ním všetky lebo veď to je Dany Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie úplne zodpovedalo hviezdičkam v záhrade a bungalovoch ,čo Vám zaručí pokoj a úplne súkromie pekné prostredie v rozľahlej záhrade, každy deň čisto uteraky, kúpelňa, posteľné prádlo , umytá podlaha aj bez bakšisiu ,ten poteší počkajú Vás labute žiadne kradnutie... Pani upratovačka veľmi ocení aj nejakú sladkosť našu deti doma budú mať radosť:)

Strava
Rozmanitá vždy sa dalo najesť vybrať si na raňajky trošku menej ale najesť sa určite dá ak to porovnám s Egyptom kde bolo hviezdu viac a človek si nemal čo dať na tanier a z toho čo zjedol bol každý slovak bez vynimky chorý tak nemám čo vytknúť, hygiena oveľa lepšia, výber väčší mäso kuracie hovädzie, ryby, ryža, kuskus, zemiaky, hranolky to bol stále každý deň vždy dostatok jedlo neustále dokladali nečakalo sa najesť najesť sa dalo ešte desať minut pred deviatou keď o deviatej zatvárali ovocie najviac červený melon broskyne, koláče vždy viac druhov aspoň dva druhy polievky , to ako jedia Arabi bohužial sadnúť si skôr do zadu ak časník vidí že jete slušne pripraví stôl aj dopredu inak robia čo možu upratujú vkuse.. Veľmi dobré hlavne pre deeti je snacbar ktorý funguje nepretržite od ranáod desiatej do pol noci je tam vždy , pizza hranolky, cestovina, pečivo nanuky takže ak by ste aj vynechali niektoré jedlo hladný neostanete

Služby hotelu
Celkovo hotel službami na veľmi dobrej úrovni ako na recepcii, recepčný vas privedie do izby aby ste prvý raz nemuseli blúdiť a hľadať, tak všade hotel má svoju zmenáreň nesnažia sa turistov okecať pri zmene peňazí, nemám jednú negatívnu skúsenosť s ničím, všade bolo čisto, prijemná atmosfera od rána je počuť smiech a je čo robiť až do noci personál milý ale nie vtieravý a otravný večerné programy veľmi dobré do noci diso potom animačný team skvelý....

Pláž
Dostupnosť dobrá, lehátok a slnečnikov dostatok uteraky ráno date večer vrátite ,pláž upratujú každé ráno, more čisté bolo teplé v mori piesok žiadne morské potvory ani riasy a bordel

Veronika Zálecká, 23.01.2018
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Celkem: 9 Příjemné ubytování za rozumnou cenu.

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Příjemné ubytování za rozumnou cenu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje čisté, každý den úklid, spokojenost.

Strava
Stravování formou švédských stolů. Měli jsme polopenzi, jídla bylo vždy dost i výběr byl pestrý.

Služby hotelu
Wifi, bazén, bar, směnárna.

Pláž
Přístup od hotelu se mimo sezónu zavíral brzy.

Jakub Zeman, 22.01.2018, Datum pobytu: 21.11. - 28.11.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Marabout

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622