Recenze hotelů
Kos - Řecko

Napište svou recenzi

Celkem: 7 Hezký rezort, co nám chybělo, byl odpadkový koš, který byl pouze na toaletě. Na pokoj nikoli.

 • 6,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Hezký rezort, co nám chybělo, byl odpadkový koš, který byl pouze na toaletě. Na pokoj nikoli. Zobrazit celou recenzi

Strava
Dostatečný výběr, sice málo ryb, ale jinak výborné.

Pláž
Menší písečná pláž. Výhodou jsou slunečníky zdarma, jinak i zde chybíš koše na odpadky a trochu víc péče.

Anonym, 24.01.2019, Datum pobytu: 10.9. - 21.9.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Evripides Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,4 Ubytování krásné, ale otřesná strava a zanedbaná pláž u hotelu.

 • 6 Ubytování
 • 2 Strava
 • 4 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Ubytování krásné, ale otřesná strava a zanedbaná pláž u hotelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování je to jediné, co mohu pochválit. Pokoje prostorné, nové vybavení, funkční klimatizace, úklid na dobré úrovni.

Strava
V Řecku jsme byli již poněkolikáté, ale tak mizernou stravu jsme nikde neměli. Snídaně byly docela ucházející, i když řecký jogurt, na který jsem se těšila, zde nestál za nic. Obědy a večeře byly hrozné. Většinou jeden druh masa, což by mi tak nevadilo, kdyby to bylo maso chutné a bylo ho dost, resp. kdyby bylo neustále doplňováno. Většinou to ale bylo tak, že přinesli jeden tác a když si ho první hladoví rekreanti rozebrali, ostatní museli čekat i třeba dvacet minut, než dodají další. Dále se zde jako maso téměř denně podávaly smažené polotovary nevalné chuti. Jako příloha většinou hranolky, což děti zpočátku potěšilo, ale po pár dnech už měly hranolek plné zuby. Pokud byly na oběd třeba kuřecí čtvrtky(mimochodem absolutně nedochucené) a zbyly, bez ostychu je ohřáli k věčeři tak, že byly vysušené a absolutně nepoživatelné. Nabídky zeleniny omezená, ovoce minimum, dezerty jen v malém množství občas, takže na všechny se nedostalo.

Co nás ale rozladilo nejvíc bylo to, že poslední den, kdy jsme měli odjíždět od hotelu na letiště až v deset hodin večer, nám hned po obědě odstřihli náramky all inclusive a řekli nám, že už na další nápoje a jídlo nemáme nárok a musíme si to zaplatit. Vzhledem k úrovni zdejší stravy jsme tedy raději šli na večeři do blízkého hotelu, protože žádný obchod, kde by se dalo něco koupit, v blízkosti není. Toto se nám ještě nikde nestalo, na všech dovolených jsme mohli čerpat služby all inclusive až do odjezdu na letiště.

Služby hotelu
viz výše, jinak hotel nic nenabízí

Pláž
Pláž nejblíže hotelu je ošklivá, plná odpadků. nikdo se o ni nestará. Chodili jsme na pláž u jiného hotel cca 400 m od našeho hotelu vlevo, která byly udržovaná, byl zde i plážový servis. Ale bylo možné ležet jen na dece, jsou tam stromy, takže se dalo obejít i bez slunečníku.

Růžena M., 16.01.2019, Datum pobytu: 20.7. - 31.7.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Captain Pavlos

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Na tuto dovolenou jsme vyrazli s nejlepší kamarádkou a obvykle recenze nikdy nedělám ale tady musím udělaj vyjímku.! Byly jsme tímto...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Na tuto dovolenou jsme vyrazli s nejlepší kamarádkou a obvykle recenze nikdy nedělám ale tady musím udělaj vyjímku.! Byly jsme tímto místem doslova okouzleni! Zájezd jsme vybírali a rychlo a už jsme neměli moc na výběr tak jsme se zprvu nejdřívě báli do čeho vůbec jdeme ale byly jsme velmi mile překvapeni. Celkově Marmari bylo úžasné, všude dostatek krásnžch maličkých obchůků se suvenýry, všudde ochody se vším co potřebujete a dokonce i veliký supermarket, takže cokoliv doma zapomenete tady koupíte vždy a všude! Kos sám o sobě je úžasný plný památek a krásného přítavu s romantickými hospůdkami podél pobřeží! Určitě stojí za to se tam jet podívat hlavně z Marmari kde jsme byli ubytovaní má na každém rohu dokonce i před hotelem autobusvé spojení které vás odveze za 20 minut do hlavního města a jezdí každou hodinu takže na výlet super! Musím velmi dobře ohodnotit jak služby hotelu a delegátky na to nemám jedinou připomínku ale tak i služby invia, díky nim jsme totiž zažili naprosto skvělou dovolenou, místo naprosto skvělé, jak pro rodinu s dětmi tak i pro pár, dokonce i pro mladé genrace se tu najde velmi mnoho možností jak si užít my jsme si to užili moc a já tímto děkuji celé cestovní kanceláři za ÚŽASNOU DOVOLENOU!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čisté, personál ochotný a starostlivý, pokoje malé, útulné, čisté, hotel přímo u pláže s nádherným výhledem na to nejkrásnější moře.

Strava
Naprostá pecka, pestrá, dostatek všeho, co se ýká jídla i pití jsme byly naprosto spokojeni. Veliký výběr místních specialit i klasik na které jsme normálně zvyklý. To, že si tu někdo stěžoval na opakující jídla není prosblém hotelu ale náročnosti klienta, je totiž obvyklé, že se v každém hotelu jídla točí. Není to Tunis a Egypt kde máte třicet druhů dezertů. Kuchaři hotelu naprosto skvěle vařili!

Služby hotelu
Skvělé !! Vždy se snažili pomoct a zpříjemnit pobyt, Řekové jsou velmi milý a ochotní. Na náročnost českých turistů splňovali alespoň za nás maximum požadavků.! Největší dík patří české paní delegátce z cestovní kanceláře Pantour, která nás velmi hezky uvítala a tím že Řecko doslova miluje a žije tam tak nám ho popsala v těch nejhezčích barvách a my jsme se o tom sami přesvědčili na vlastní oči. Nabídka výletů byla taky suprová jeli jsme na celodenní výlet lodí na ostrov Nissiros a na prohlídku druhého největšího kráteru v Evropě. Všude s námi byla a vše nám vysvětlila byl to s ní opravdu super zážitek.! Samozřejmě nabídky výletů byly i jiné ale my si vybrali tento a bylo to TOP!

Pláž
Nejkrásnější zážitek, bílý jemňoučký písek, pláže byly čisté a bylo na výběr z mnoha míst kam jít zrelaxovat, voda byla azurově modrá a příjemná, dlouho mělko takže pecka pro rodinys dětmi jen tu byly na ty maličké větší vlny ale na cákání se na břehu super! :) V Marmari se můžete projít na pláži na místa kde není vůbec nikdo takže máte pláž doslova a do písmene sami pro sebe ,všude výhled na malé osttrůvky kolem, žádný hluk, byl to prostě ráj!

Tereza Brdková, 15.01.2019, Datum pobytu: 19.7. - 26.7.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Stella Maris

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Celkem: 3,4 11.září jsme s dcerou odletěli na ostrov Kos,který jsme navštívili i s manželem již poněkolikáté.Dle nabídky CA jsme si vybrali Grecotel...

 • 1,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
11.září jsme s dcerou odletěli na ostrov Kos,který jsme navštívili i s manželem již poněkolikáté.Dle nabídky CA jsme si vybrali Grecotel royal park hotel,inzerovaný Invíí s 5 hvězdičkami.Zájezd byl pořádaný ck .Po příchodu do pokoje v hlavní budově následoval šok,vybydlený pokoj,plíseň v koupelně,omlácený nábytek,zápach zatuchliny,hlučná lednice,s postele dojem otřesný,báli jsme se štěnic.....dojem tak max.2 hvězdičky.Po několika stížnostech na recepci nám bylo slíbeno přestěhování do jiného pokoje v v bungalovu,ke kterému nedošlo,vzhledem k tomu,že nebyl k dispozici!

Volali jsme do Prahy na CA i ck,kteří nás odkázali na delegátku,snaha něco řešit absolutně žádná!

Delegátka s námi sepsala reklamační pokoj se slovy,že si stěžují všichni ubytovaní v hlavní budově,ale že si zvyknou!

Nedoporučuji ani tento hotel,ani CA a ck . Zobrazit celou recenzi

Ubytování
CA u inzerce dle které jsme si dovolenou vybrali uváděla 5 hvězd,v recepci nás vyvedli z omylu,mají pouze 4...

Klamavá reklama?

Strava
Strava byla dobrá,jídlo chutné,personál příjemný.

Služby hotelu
Neschopnost recepce,naprostá.

Pláž
Pláž je krásná,písečná,místo známe,jen jsme byli v jiném,o několik tříd lepším hotelu.

Mirka B., 07.01.2019, Datum pobytu: 11.9. - 17.9.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Grecotel Royal Park

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Hotelový pokoj 2 4 fotografie

Celkem: 10 Skvely hotel blizko plaze, dporucuji zvolit pokoj v hlavni budove.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Skvely hotel blizko plaze, dporucuji zvolit pokoj v hlavni budove. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 03.12.2018, Datum pobytu: 6.8. - 13.8.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Estia Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (1)

Celkem: 7,2 splnilo očekávání, jen nás trochu zklamalo, že jsme při příjezdu na hotel cca 9:20 nedostali snídani, bohužel zavírá již v 9:30. Poslední...

 • 8 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
splnilo očekávání, jen nás trochu zklamalo, že jsme při příjezdu na hotel cca 9:20 nedostali snídani, bohužel zavírá již v 9:30. Poslední den byly připravené balíčky. V Římě nebo v Mastichari jsme dostali v 6 ráno čaj, kávu a drobné občerstvení, zde nám dali studené toasty a jablko. Škoda, taková drobnost kazí pověst hotelu. Pokud máte rádi klid preferujte pokoj dál od snack baru, řecký večer -klasika, 2x barbecue venku. k moři 5-6minut svižnou chůzí, autopůjčovny dobré, zájezd si vemte od místní cestovky. Do Bodrumu se připravte na 3h v pasových kontrolách a nenechte se vozit autobusem po okružním výletě, Nestihnete krásné mauzoleum, projít tržnici a pokochat se obchůdky. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
spokojenost, čisto, úklid pravidelně, vůbec nám nevadil personál povětšinou složený z úprchlíků

Strava
první 3 dny to jde, ale pak vám přijde vše stejné, problém 3hvězd.hotelů. Naštěstí jsme neměli all-inclusive (večer jsme si kafe stejně tajně brali :-) )a po okolí se dalo v tavernách vybrat něco z místní nabídky i ryb. Dobře se dá najíst v Kosu nebo Kefalosu.

Služby hotelu
ocenili jsme posilovnu, minigolf, tenis. Kulečník byl furt plný

Pláž
čistá, bohužel povětšinou placená, doporučuji chodit po siestě a smlouvat. My byli 3 a dalo se po 15h i za 5-7 EUR celkem jinak 8 eur lehátko. Na vítr si člověk zvykne. Podle mě lepší volba sever a teplé moře, než klidné, ale studené kolem Kardameny či Kefalosu , písek ve vlasech.

Karel M., 01.12.2018, Datum pobytu: 7.9. - 16.9.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Pyli Bay

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Celkem: 7 Byla to fajn dovolená.

 • 7 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Byla to fajn dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pohodlné

Strava
jednotvárná

Služby hotelu
ok

Pláž
Jezdili jsme na pláže 15 i více km západně od hotelu, kde nás nikdo nerušil. Poslední den jsme zašli na pláž 2km na východ od hotelu a tam jsme bohužel viděli šukat skupinu homosexuálů a pakistance v maskáčích po tají natáčel nudisty..

Anonym, 01.12.2018, Datum pobytu: 29.9. - 9.10.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Roselands

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Celkem: 9,2 Vyborna lokalita, prijemny personal, stravovanie rozmanite, vtipne a zabavne programy, vcelku velka spokojnost,urcite odporucam parom...

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vyborna lokalita, prijemny personal, stravovanie rozmanite, vtipne a zabavne programy, vcelku velka spokojnost,urcite odporucam parom ,ale i rodinam s detmi Zobrazit celou recenzi

Alexander T., 27.11.2018, Datum pobytu: 11.9. - 21.9.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Atlantis

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (1)

Celkem: 10 Skvělá dovolená, doporučuji.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Skvělá dovolená, doporučuji. Zobrazit celou recenzi

Eliška W., 27.11.2018, Datum pobytu: 3.9. - 10.9.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Estia Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,2 Příjemně prožitých 11 dnů

 • 5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Příjemně prožitých 11 dnů Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Skromné k přespání

Strava
Spokojenost

Služby hotelu
Na 3*** slušné

Pláž
Vzdálenost!!! Nikoliv 450 metrů od hotelu, jak bylo uvedeno v nabídce CK, ale 1500 kroků.

Ladislav Barnáš, 10.11.2018, Datum pobytu: 26.9. - 7.10.2018
Oblast: Řecko Řecko, Kos, Hotel: Pyli Bay

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)