Recenze hotelů
Malta

Napište svou recenzi

Celkem: 6,8 Celkově hodnotím hotel průměrně. Nevím , zda omezení služeb pramenilo Covidovým režimem, ale velmi mě zklamalo stravování a okolí. Zábava...

 • 8,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Celkově hodnotím hotel průměrně. Nevím , zda omezení služeb pramenilo Covidovým režimem, ale velmi mě zklamalo stravování a okolí. Zábava žádná. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj jsme měnili, protože jsme měli objednaný pokoj s velkým balkonem a výhledem na moře. A první den jsme byli ubytování v pokoji s malým trojúhelníkovým balkonem s výhledem přímo na bazén a moře bylo bokem. Manželská postel s proleželou matrací, která celou noc vydávala nepříjemné zvuky. nedalo se na ní spát. Ložnice pro naše dva syny byla bez oken , ale měla vlastní koupelnu, což bylo příjemné. Po výměně pokoje bylo vše v pořádku. Oddělená ložnice pro syny opět bez oken, což se dalo přežít. Jen bylo nepříjemné, že hotel pořádá různé akce např. svatby a třeba v jednu hodinu ráno vás probudí bouchající ohňostroj a dovádějící hosté.

Strava
Strava mě zklamala ze všeho nejvíc. Snad to bylo jen Covid opatřeními, ale výběr minimální . Snídaně stále stejná , bez nápadu a kvality surovin. Nápoje nic moc. Oběd stále stejná písnička. Dvě až tři přílohy tři masa ve stejných úpravavách bez chuti alá školní jídelna či lázeňské zařízení. Saláty , ovoce výběr minimální. V areálu byla kavárna, kde byla možnost po předchozí rezervaci využít nabídku pokrmů z jídelního lístku ala carte, kde byl příjemnější výběr. Saláty, Pizza, Hamburgery, těstoviny, steaky....atd. Jídlo tam bylo výborné, jen bylo potřeba včas udělat rezervaci, protože byla stále obsazená. Co bylo fakt příšerné, že jídlo nebylo volně přístupné, abyste si nabrali co a kolik chcete. Ale museli jste si ukazovat a říkat obsluze , co chcete a oni vám dle vašeho přání nandali , co vašemu oku lahodilo. No to bylo fakt uhozené a mně osobně to bylo nepříjemné. A to jím málo. Myslím, že někomu kdo jí za tři to může být až trapné , žádat obsluhu několikrát o nášup.:-(())))Chápu opatření...ale....dovolená je dovolená.....:-( Rouška nebo respirátor ve všech prostorách hotelu samozřejmost! Personál u výdeje , ale ochotný a celkem milý. Personál , který sklízel špinavé nádobí až moc horlivý. Stávalo se, že než jste oběhali vše co jste chtěli a ulovili, mezi tím vám personál odnesl ze stolu, co jste si tam už před chvilkou donesli. No magorárna.....:-))))) Jinak na snídaních narváno, obědy a večeře volnější režim.

Nápoje byly k dostání u bazénu, u moře, v hlavní restauraci a v kavárně. Nejlepší nápoje byly v kavárně a v baru u moře. Zejména víno a káva.:.-)))) Jinak standard alko a nealko. U moře i míchané nápoje.

Služby hotelu
Personál v pohodě. Super člověk byl taxikář, kterého jsme měli zajištěného pro transfer z letiště. Celou cestu do hotelu nám vyprávěl vše o Maltě. Velmi přátelský a upovídaný.

Recepce v pohodě. Výměna pokoje nebyl velký problém. Bohužel pozdější check-out nebyl možný ani za poplatek, prý z důvodů obsazenosti hotelu.

Zdarma osušky na pláž ve Wellness centru. Slunečníky a lehátka všude zdarma.

Program žádný . Animace také žádné, přestože byly ve službách hotelu. Asi Covid opatření.:-(

Pláž
Pláž ...byla betonová uměle vybudované plato s přístupem do moře po žebříku a nebo po kluském betonu plném korálů a mechu. Ale to jsme věděli a kompenzací bylo příjemně teplé moře. Dva dny se nedalo příliš plavat pro velké vlny. Jednou proto ani nebyla možnost slunečníků, prý aby neuletěly.-(( Kolem 18.30 h už personál začal poklízet lehátka a vyhánět nás z pláže. Dvakrát i proto, že se v přilehlém baru a salonku konala nějaká svatba. To se mi teda vůbec nelíbilo. Poslední dva dny před odjezdem už pláž nabitá k prasknutí.

Anonym, 20.07.2021, Datum pobytu: 3.7. - 10.7.2021
Oblast: Malta Malta, Bugibba a Qawra, Hotel: New Dolmen

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,4 Malta jako ostrov je určitě místo pro milovníky nejen historie naprosto úžasná. Pro dovolenou kde chcete toto kombinovat s koupáním a...

 • 8 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Malta jako ostrov je určitě místo pro milovníky nejen historie naprosto úžasná. Pro dovolenou kde chcete toto kombinovat s koupáním a výlety taktéž. Veliké množství jednoduchých městských pláží, čisté moře a opravdu krásná a malebná místa ve většině měst. V místech kde není veliká zástavba je koupání též možné jen s horším přístupem. Ostrov Gozo je o poznání klidnější a čistší. Trochu dražší jídlo v restauracích, ale pokud chodíte mezi místní a nebo jíte na ulici, není problém dostat se na podobné ceny jako jsou běžné v ČR. Doprava po ostrově pohodlně busem. Jezdí všude a čekání není tak veliké. Dovolenou na Maltě můžu jen doporučit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování perfektní. Pokoj byl prostorný, čistý, každý den uklizeno, ručníky denně nové, doplněno mýdlo a ostatní drobné spotřební věci. Snad jen nízký tlak vody ve sprše nebyl příjemný a tedy sprchování velice zdlouhavé. Jinak s ohledem na ubytování spokojenost.

Strava
V hotelu jsme měli pouze snídani. Standartní kontinentální snídaně s běžným výběrem, avšak úplná absence ovoce a zdravějších produktů. Hotelová večeře se dala pořídit za předražených 20 euro. V podstatě každé restauraci na ostrově jste se za tuto částku mohli najíst o poznání lépe a kreativněji. Takže jsme k tomuto hotel nevyužili. Přilehlá restaurace patřící k hotelu sice nabízela cenově podmínky lepší, ale díky totální aroganci jejích zaměstnanců, neúměrnému čekání a ani náznaku omluvy za hodinové čekání na jídlo, jsme jí využili pouze 1 x a pak již nikdy více. Každý večer jsme byli na večeři jinde po ostrově a spokojenost byla vždy vysoká.

Služby hotelu
Služby jako recepce též na úrovni. Vybavení hotelu slušné, bazény perfektní. Krám v hotelu těžce předražený. Za cenu jedné balené vody 1,5 l běžně jinde běžně k sehnání celý karton o 6 ks. Ostatní produkty podobně předražené. Hlavně nápoje a drobné potravinářské výrobky. Kdyby si už chtěl člověk opravdu něco nutně koupit, musí ale pospíchat. Otevřeno je pouze do 17.30 což postrádá v podstatě smysl, pokud nejste přes celý den v hotelu.

Pláž
Pláž naproti hotelu je v podstatě v přístavu, kde se točí trajekty. Takové řešení na jednorázové vykoupání, ale ne na delší čas. Krásná pláž na druhé straně zátoky oproti hotelu, byla při nevelkém zaplnění příjemná. Jen složitější dostupnost s ohledem na cca 20-30 minut cesty pěšky kamenitou cestou nebo po silnici.

Anonym, 19.07.2021, Datum pobytu: 7.7. - 14.7.2021
Oblast: Malta Malta, Cirkewwa, Hotel: Paradise Bay

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,6 Super vše :-)

 • 10 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super vše :-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vše ok

Strava
Vše ok,jen blbé že si nemůže člověk nabírat sám jídlo :-(

Služby hotelu
Super :-)

Pláž
Pláž suprovní,vše čisté.

Andrea Andrlíková, 14.07.2021, Datum pobytu: 4.7. - 11.7.2021
Oblast: Malta Malta, Mellieha, Hotel: Seabank Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,4 Celkový dojem nám trochu pokazilo to, že o víkendu a státním svátku větší část hotelu obsadili místní obyvatelé, kteří posedávali i s...

 • 7 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem nám trochu pokazilo to, že o víkendu a státním svátku větší část hotelu obsadili místní obyvatelé, kteří posedávali i s dětmi na schodech do bazénu a nebrali ohled na nikoho, takže dostat se do a z bazénu nebo na pláž byl problém. Označení hotelu 4+ mi připadá nadsazené. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj byl prostorný, úklid probíhal každý den

Strava
Strava byla pestrá, všechna jídla pravidelně doplňovaná, takže si opravdu mohl vybrat každý, vzhledem k plnosti hotelu v průběhu víkendu a svátku, jsme čekali na objednané nápoje více než půl hodiny.

Pláž
Moře bylo mělké a čisté, šnorchlovat se dalo u blízkých skalek, pláž písčitá a čistá. Vzhledem k tomu, že byla veřejná, o víkendu nebylo kam šlápnout, jak byla přeplněná.

Zdeňka V., 07.07.2021, Datum pobytu: 26.6. - 3.7.2021
Oblast: Malta Malta, Mellieha, Hotel: Seabank Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 5,4 Všechno tak napůl

 • 6 Ubytování
 • 4 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Všechno tak napůl Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování čisté, lůžka kvalitní, pokoj ne moc velký, ale stačí. Od rána 6h hluk ze staveb v okolí, prach. Všude kolem se něco staví.

Při problému s AC, okamžitě nám vyměnili pokoj i v noci.

Strava
Tak napůl. Hlavně britský výběr jídel. Nedochucené, občas maso suché a tvrdé, zmrzlina bez chuti. Po pandemii žádný samoobslužný bufet, chodí se za nataženou páskou a personál dává jidlo na talíř. Toto fungovalo strašně špatně, žádná organizace, chaos, personál neschopný, pomalý, protivný, 2 lidi obsluhovali fronty hostů. Nestíhali uklízet ze stolů, takže nebylo kam si sednout... Stravování u nich už nikdy více.

Služby hotelu
Plážová služba velký nezájem, neochota, ale ostatní hotelové služby v pořádku.

Pláž
Tak napůl. Lehátka pouze u bazénu, v pořádku. Přístup k moři přes smetiště za jídelnou. Plavání v moři je kousek vykrojený z přístavu lodiček. Nic moc.

Anonym, 28.06.2021
Oblast: Malta Malta, Bugibba a Qawra, Hotel: Qawra Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,8 Celkový dojem z dovolené nám trochu kazila opatření kvůli koronaviru, která se nevyhnula ani našemu hotelu. Ve společných vnitřních...

 • 7 Ubytování
 • 6 Strava
 • 5 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené nám trochu kazila opatření kvůli koronaviru, která se nevyhnula ani našemu hotelu. Ve společných vnitřních prostorech jsme museli nosit roušky a jídlo jsme si nemohli nabírat sami podle sebe. Za to samozřejmě nemůže personál, ale přesto jsme kvůli tomu měli z dovolené dojmy spíše nepříjemné. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje byly nádherné. Prostorné, čisté, vše relativně fungovalo, na pokojích byla funkční klimatizace, každý pokoj měl malý oddělený balkonek a v celém hotelu bylo výborné připojení k Wi-Fi (i na pokojích). Jediné, co mi na pokoji vadilo byla chybějící peřina, protože při puštěné klimatizaci v noci nebylo prostěradlo dostačující.

Strava
Jídlo samo o sobě bylo výborné a docela rozmanité, jen nás trochu mrzelo, že kvůli nedostatku lidí se neotevřely i ostatní restaurace. Jen jednou se otevřela asijská restaurace, kde jsme vyzkoušeli výborné sushi a další speciality. Bohužel jídlo nandaval na talíře personál a to nebylo dobré, protože člověku nikdy nedali množství jídla, které doopravdy chtěl. Několikrát se mi stalo, že jsem říkala dost, ale na talíři přistálo ještě několik dalších kousků jídla a naopak když jsem chtěla víc, přidali mi jen maličko. V jídelně byl taky příšerný hluk a do toho ještě v pozadí hrála muzika, takže se několikrát stalo, že personál ani nerozuměl, co člověk říká. Dále v hotelu fungoval systém, kde si hosté rezervovali časy, kdy chtějí na jídlo jít. To bylo docela otravné na to stále myslet a každý den si to plánovat a rezervovat, přestože po nás většinou nikdo ty rezervace vidět nechtěl a mělo to smysl pouze u restaurací s nižsí kapacitou, které ale byly po většinu pobytu zavřené. Asi největším problémem byla obsluha na baru. Tu hodnotím velmi negativně, protože si člověk nemohl chodit pro pití a tak jen seděl u stolu a čekal (někdy klidně i hodinu), jestli ho někdo vůbec přijde obsloužit. Ke konci pobytu už si na to hosté dost stěžovali. Chápu, že kvůli dané situaci to bylo pro personál těžké, ale určitě by se to dalo zefektivnit (většinou to probíhalo tak, že obsluha přijala jednu objednávku, kterou vyřídila na baru a následně obsluha stála u baru a čekala na tu jednu objednávku, aby ji mohla odnést, místo aby oběhla během volného času další hosty). Občas nám připadalo, že obsluha dokonce záměrně ignoruje hosty, kteří už na ni mávali, protože měli žízeň, ale na své pití museli čekat asi hodinu.

Služby hotelu
Služby hotelu hodnotím spíše neutrálně, bazén jsme ani nevyužili, protože se tam stále konal nějaký program a bylo tam dost lidí, takže jsme preferovali chodit k moři. Vnitřní bazén a vířivky kvůli koronaviru nefungovaly. Úklid pokojů trval na můj vkus moc dlouho (v porovnání s jinými hotely), většinou se na náš pokoj dostalo až někdy odpoledne. Další službou bylo půjčování plážových ručníků, což probíhalo bez problémů a bylo dobré, že si člověk ručníky, které byly od písku, vyměnil ještě než se vrátil na pokoj, a tudíž neměl na pokoji tolik písku.

Pláž
Mezi hotelem a pláží, která byla kousíček od hotelu byla velká silnice, ale byly tam semafory pro chodce, které po zmáčknutí ihned nahodily zelenou, takže tam nebyl žádný problém. Pláž sama o sobě je písečná a za příplatek si mohl člověk pronajmout lehátko a slunečník. Voda byla relativně čistá, ale na šnorchlování to nebylo moc vhodné, protože tam byl samý písek a asi nic zajímavého k vidění. Ale pokud člověk není líný a má trochu smysl pro dobrodružství, může si zajít asi dva kilometry směrem k vesnici Pepka námořníka a zde je křišťálově čistá voda plná ryb a dalších zajímavostí a je určitě vhodná pro šnorchlování. Dále jsou tam útesy s jeskyněmi a velké betonové molo, které je ale trochu poničené a klouže to tam.

Lenka H., 18.09.2020, Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2020
Oblast: Malta Malta, Mellieha, Hotel: Seabank Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (12) Ne (8)

Celkem: 9,8 Fantastický týždeň plný slniečka, mora a zážitkov :)

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Fantastický týždeň plný slniečka, mora a zážitkov :) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie bolo na úrovni a zodpovedalo popisu, izby boli zariadené na fotkách, upratovali sa každý deň. Verejné priestory čistučké.

Strava
Pestrá a chutná :) Myslím, že aj nároční a frfloši by si vedeli vybrať.

Hlavné reštaurácie boli otvorené každý deň, tematické iba niektoré dni v týždni - možno preto, že kvôli korone nebola kapacita hotela naplnená, čo nám na druhej strane vyhovovalo, lebo sme sa nemuseli nikde tlačiť s hromadou ľudí.

Služby hotelu
Služby zodpovedali ratingu hotela (4*) Personál bol milý, ochotný a ústretový, niektorí nevedeli veľmi po anglicky, takže sme niekedy komunikovali "rukami nohami".

Spa a wellness sme nevyužili, k bazénu sme šli niekoľkokrát. Pri bazéne ponúkali "nápojový servis", alko a nealko vám priniesli aj k lehátku. Animátorské show tam boli každý deň (aj vo večerných hodinách len pre deti).

Priestory boli čisté a udržiavané, vnútorné aj vonkajšie.

Pláž
Pláž je hneď za cestou pri hoteli, čiže menej ako 5 minút chôdze. Lehátka a slnečníky sú na prenájom za poplatok, ale prenájom plážového zariadenia nie je povinný.

Pláž bola čistá, voda najčistejšia, akú som zatiaľ v Stredomorí videla, teplota vody 28°C :) v druhej polke augusta. Vstup do mora pozvoľný, takže vhodné aj pre rodiny s deťmi alebo neplavcov.

Michaela Ursínyová, 13.09.2020, Datum pobytu: 21.8. - 28.8.2020
Oblast: Malta Malta, Mellieha, Hotel: Seabank Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (1)

Pohľad na more z hotelovej izby 1 fotografie

Celkem: 9,8 Dovolená se vydařila, počínaje hotelem a pláží, nutno zmínit i čistotu moře a slunečné počasí po celou dobu pobytu. Vítaným zpestřením...

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se vydařila, počínaje hotelem a pláží, nutno zmínit i čistotu moře a slunečné počasí po celou dobu pobytu. Vítaným zpestřením byl rovněž výlet na ostrov OZO a nutno ocenit i kvalifikovanou průvodkyni, která nás na výletě provázela. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vybavení pokojů, vč. příslušenství, jsou na úrovni 4 hvězdičkového hotelu. Problém byl v tom, že původně přidělený pokoj byl orientován na dopravně frekventovanou silnici, a přestože šlo o páté patro, hluk ze silnice byl značný. Požádali jsme o výměnu pokoje a za příplatek dostali pokoj orientovaný směrem na bazény a zde již to bylo v pořádku.

Strava
Strava byla pestrá, takže se dalo na snídani, oběd i večeři ke spokojenosti vždy vybrat. Zpestřením byla možnost objednat si večeři v asijské restauraci. Organizace samotného stravování byla podřízena ochranným opatřením, od nutnosti účast na snídani, obědě a večeři si elektronicky objednat, přes volbu jídla ukazováním prstem, jídlo pak nandával zaměstnanec hotelu, až po nutnost dodržovat odstupy, včetně odstupů mezi stoly.

Služby hotelu
Služby hotelu byly v pořádku, včetně zapůjčování osušek a jejich výměna a každodenních úklidů pokoje.

Pláž
Pláž je rozsáhlá, písečná, udržována v čistě, je blízko hotelu a ani nevadí, že je přístupná přes silnici; stačí naťuknout zařízení a ihned na semaforu naskočí zelená. jde o veřejnou pláž, lehátka jsou za poplatek.

Václav Pelikán, 31.07.2020, Datum pobytu: 21.7. - 28.7.2020
Oblast: Malta Malta, Mellieha, Hotel: Seabank Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 9 Uzili jsme si ji.

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Uzili jsme si ji. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vybaveni pokoje bez pripominek, jen okno do desive ulicky to hodne kazilo. Kdyby bylo mozne, priplatila bych si pokoj na more.

Strava
Strava velmi dobra, jen toto byl prvni ctyrhvezdi ckovy hotel, kde se muselo veskere piti vcetne vody platit zvlast. A procestovali jsme dost.

Služby hotelu
Bez vyhrad, vyborne

Eva J., 18.02.2020, Datum pobytu: 2.10. - 9.10.2019
Oblast: Malta Malta, Sliema, Hotel: Preluna & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 5,6 Organizátor zájezdu - organizace a přistup k zákazníkovi na nejnižší možné úrovní. Po příletu na Maltu nečekal na nás transfer a hotel...

 • 7 Ubytování
 • 4 Strava
 • 9 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Organizátor zájezdu - organizace a přistup k zákazníkovi na nejnižší možné úrovní. Po příletu na Maltu nečekal na nás transfer a hotel neměl pro nás pokoj, 1 noc (tj. její zbytek stavili jsme v jiným). Tísňová linka - nikdo nezvedal. Zástupce - nezvedal telefon a vůbec neměl zájem, aby nám pomoci. Následná komunikace proběhala formou SMS ve stylu "co se děje," "za taxi vám vrátím" - a to vše. Zpáteční transfer - komedie - řidič spojil nás s transferem z jiného CK - 4 hodiny v noci zbytečně strávené na letišti. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Objednaný Hotel Qawra Palace byl dostupný až odpoledne 2. dne, byl v pořádku, čístý, dobrá poloha.

Strava
Měli jsme pouze snídani - dost ubohé a monotonní pro 4*

Služby hotelu
Všechno v pořádku.

Pláž
Byli jsme tam v lednu, pláž jsme si neužili.

Sonia D., 07.01.2020, Datum pobytu: 28.12.2019 - 1.1.2020
Oblast: Malta Malta, Bugibba a Qawra, Hotel: Qawra Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (5) Ne (1)