Recenze hotelů
Ostrov Boa Vista - Kapverdské ostrovy

Napište svou recenzi

Celkem: 8,2 Nebyli jsme upozorněni CK ,že se v moři nedá koupat kvůli vlnám.Hovořili jsme s lidmi,kteří tam byli již 5 x a nikdy se v moři nekoupali.

 • 8,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Nebyli jsme upozorněni CK ,že se v moři nedá koupat kvůli vlnám.Hovořili jsme s lidmi,kteří tam byli již 5 x a nikdy se v moři nekoupali. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vcelku dobré i když 5* to podle evropských standardů neodpovídalo

Strava
Bez problémů , dobrá,

Služby hotelu
bez problémů

Pláž
Pláž vzdálená, sama o sobě čistá,ale nepoužitelná kvůli vlnám.

Ladislav Bičík, 15.10.2019, Datum pobytu: 3.10. - 11.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Iberostar Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7 první dojem byl trochu zklamání, okolí by se dalo přirovnat k Tunisku či Egyptu, zkrátka nebylo kam se jít podívat, mimo rezort...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 4 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
první dojem byl trochu zklamání, okolí by se dalo přirovnat k Tunisku či Egyptu, zkrátka nebylo kam se jít podívat, mimo rezort (samozřejmě možnost zakoupení výletů), ale takové ty procházky po městě - to nečekejte, dá se jet z hotelu taxíkem (10 eur tam a 10 zpět) do města, třeba do Sal Rei, ale také tam nic moc neuvidíte... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování bylo spíše jako v 3* hotelu, od čtyřky bych čekala více, hlavně koupelna byla docela zastaralá, ale na tom to nestojí...

Strava
strava výborná, není co vytknout, kromě pečiva, ale to prostě nemají jako jsme zvyklí u nás....a výběr je opravdu bohatý.

Služby hotelu
služby asi tak klasika jako všude, měli krásně připravené animace a super vystoupení každý večer.

Pláž
pláž je krásná, bílý písek, moře velmi teplé, takže super a obrovské vlny.

na pláži je pár stánků, kde se dá koupit nějaký ten suvenýr.

Lucie Pinkasová, 14.10.2019, Datum pobytu: 1.10. - 9.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Royal Horizons Boa Vista ex.Royal Decameron

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 Celkový dojem byl výborný. Dovolená splnila očekávání, navíc velmi příznivá cena Last minute umocnila příjemný dojem.

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem byl výborný. Dovolená splnila očekávání, navíc velmi příznivá cena Last minute umocnila příjemný dojem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bych nehodnotila jako 5*, spíše 4*, ale s tím se v Africe asi musí počítat. (Neubránili jsem se srovnání s Ománem, kde jsme byli taktéž v 5* a kde byly pokoje daleko prostornější a luxusněji vybavené). Na pokoji vše fungovalo, čistota byla ze strany pokojských udržována. Určitě doporučuji se vybavit na cestu sprejem nejen na létající hmyz, ale i lezoucí. Na pokoji byli komáři a v kufru jsme si s oblečením dovezli pár malinkých broučků. Jediná věc, co nás hned při příchodu na pokoj zarazila, byl "boční výhled na moře" za příplatek 4.000 za zájezd. Připojuji fotografii - hleděli jsme do betonového plotu a někde v dáli v periferním vidění bylo možné zahlédnout minimum oceánu. Celou situaci jsme ještě téhož večera řešili na recepci, bylo nám přislíbeno přestěhování ve stejném bloku pouze o poschodí výš, ale až za dva dny. Po dvou dnech jsme se na stěhování vykašlali - přesně ve znění zdejšího hesla NO STRESS.

Přes některá upozornění v recenzích zde bylo naprosto dostačující pokrytí wi-fi v celém areálu hotelu - na pokojích, mezi bungalovy, v barech a částečně i na pláži.

Strava
Strava a celkový servis v hlavní restauraci a v barech neměly chybu! Absolutní bomba, výběr jídel a nápojů - vše na co si člověk vzpomene a co hrdlo ráčí! Ohledně stravování naše nejlepší dovolená.

Služby hotelu
Hotel nabízel spoustu animačních programů, které jsme my nevyužívali, raději jsme chodili po pláži sem a tam.

Pláž
Pláž krásná, široká, se světlým pískem. Nejkrásnější ze všech dalších resortů, které se nacházely poblíž. Na pláži mohlo být o něco více lehátek se slunečníky. Kapacita nedostačovala pokrýt veškerý zájem. Avízovaný vítr nebyl tak silný, jak se mohlo očekávat, nakonec se jednalo o příjemný vánek, který ochlazoval horké ovzduší. Voda v oceánu v našem období (začátek října) velmi příjemná, dalo by se ve vlnách vydržet i celý den. Vlny velké, neustále červená vlajka, plavčíci bedlivě sledovali, aby nikdo neplaval za hranici vln.

Irena J., 14.10.2019, Datum pobytu: 1.10. - 9.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Iberostar Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Pohled z pokoje 1 fotografie

Celkem: 8,6 Velmi pěkný hotelový resort, který klade důraz na čistotu a bezpečnost v celém areálu. Úklid ubytování i venkovních prostor probíhal...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Velmi pěkný hotelový resort, který klade důraz na čistotu a bezpečnost v celém areálu. Úklid ubytování i venkovních prostor probíhal prakticky nepřetržitě. Vyměna ložního prádla i ručníků a osušek fungovala skvěle, personál hotelu velmi vstřícný a milý.Problém trošku s výpadky el.energie,ale to se dá v těchto končinách předpokládat :) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Výborné,čisté, neměli jsme sebemenší problém.

Strava
Jedním slovem paráda....

Služby hotelu
Dostačující.

Pláž
Po plážích Boa Vista se nám bude stýskat nejvíc......Kouzelné, doporučuji všem okusit vlny atlantického oceánu.

Jan Machala, 08.10.2019, Datum pobytu: 26.9. - 4.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Royal Horizons Boa Vista ex.Royal Decameron

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Celkem: 9,4 Celkové shrnutí - byli jsme na 16 dní / 14 nocí, každý jeden den naprostá pohoda, nádherné počasí (září-říjen 2019), oceán perfektní,...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Celkové shrnutí - byli jsme na 16 dní / 14 nocí, každý jeden den naprostá pohoda, nádherné počasí (září-říjen 2019), oceán perfektní, animátoři vtipní, velmi milý přístup personálu :)

NO STRESS - opravdu platilo :) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje klasicky vybavené, vše co potřebujete zde je.. co nám ale chybělo, byly síťky proti hmyzu do dveří balkónu.. klimatizace sice fungovala bez problémů, ale v noci větrat čerstvý vzduch je přece jen lepší :)

Strava
Strava rozmanitá, za těch 16 dní, se jídla sice opakovala, ale není možné si prostě nevybrat :) ryby vynikající, pořádají se v hlavní restauraci tematické večery - portugalský, japonský, plody moře, kapverdský - každý si zde vybere co mu chutná :)

Služby hotelu
Personál milý, velmi vstřícný, hotel odpovídá 4* (pokoje) jinak celkově na 5*

Pláž
dostupnost - z pokoje 2901 kde jsme byli ubytováni, to bylo na pláž do 10 minut velmi velmi pomalé chůze :) na pláž pořád z kopce :) - z pláže samozřejmě do kopečka, ale po celém dni odpočívání pár kroků neuškodí..

Pláž perfektní, udržovaná, oceán v době našeho pobytu příjemných 25-27 stupňů :) vlny tak do 3 metrů, jsou zde silnější proudy, zaplavat si moc nezaplavete, ale na vyblbnutí skvělé :) každý si najde tu svou zábavu :)

Magdaléna Rakvicová, 08.10.2019, Datum pobytu: 19.9. - 4.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Iberostar Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 5,4 Otřesný personál, uklízečky používaly moje osobní věci. Všichni očekávali daleký zdarma. Nikdo neumí říci děkuji, považují za...

 • 5,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Otřesný personál, uklízečky používaly moje osobní věci. Všichni očekávali daleký zdarma. Nikdo neumí říci děkuji, považují za samozřejmost, že jim něco dáte. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vcelku uspokojivé

Strava
Nepožovatelné jídlo, zelenina bez chuti.

Služby hotelu
Ochotný personál

Pláž
Vynikající

Zuzana P., 07.10.2019, Datum pobytu: 28.12.2018 - 15.1.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Royal Horizons Boa Vista ex.Royal Decameron

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (5)

Celkem: 10 Velice příjemný a ochotný personál. Vkusně uspořádané bungalovy, všude čisto, krásné prostředí.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Velice příjemný a ochotný personál. Vkusně uspořádané bungalovy, všude čisto, krásné prostředí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj prostorný, měli jsme výhled na bazén mezi bungalovy. Každý den pečlivě uklizeno, bezproblémová a častá výměna ručníků a osušek. Vybavení hotelu standard, žádný luxus, ale útulno a čisto.

Strava
Vynikající mezinárodní kuchyně, velká nabídka ryb, hovězího, vepřového, skopového a kuřecího masa. Vše velice chutně připravené - viz. např. grilovaná žebírka, nebo pečený tuňák v sýrové krustě. Také stojí za zmínku tataráček z tuňáka, obří krevety, nebo sushi. Nabídka jak čerstvé, tak grilované zeleniny, ovoce, spousta salátů, těstoviny, rýže, hranolky, pizza. Velký výběr jak nealkoholických, tak alkoholických nápojů.

Služby hotelu
Standardní nabídka, včetně animačních programů. Dobře a moderně zařízené fitko.

Pláž
Pláž byla kousek od hotelu, na začátku pláže je umístěný bar s nápoji a celodenním občerstvením. Dá se zde dobře naobědvat a člověk nemusí do hlavní budovy a ztrácet tak čas sprchováním a úpravou svého zevnějšku. Nekonečná pláž z bílého písku, čistá, průzračná voda. Jen velké vlny, ale to se dá od oceánu očekávat.Velice příjemná je ranní procházka po pláži několik hodin tam a zase zpět. Z jedné strany pláže začínají písečné duny a z druhé strany se dá asi po hodině dojít k dalšímu hotelu nebo baru. Lidí je zde málo, neboť se rozptýlí po celé délce pláže a nebo jsou u bazénu. Na pláži jsou zdarma slunečníky a lehátka. Hezčí pláž jsem ještě na vlastní oči neviděla, ani nenavštívila.

Dana Chocholová, 07.10.2019, Datum pobytu: 19.9. - 4.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Royal Horizons Boa Vista ex.Royal Decameron

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (0)

Celkem: 9,4 Dovolená byla krasna

 • 8,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla krasna Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou skromnější, starší vybavení, ale účel splní. Třikrát za pobyt v noci opravovali vodu a bojler dělat hluk.

Strava
Jídlo bylo chutné, vyber pestrý. Hodne salátu, ovoce...

Služby hotelu
Personal vsude moc milý, vecer animační programy, v poledne aqua gym, všechno super

Pláž
Pláž krasna, písčitá, téměř liduprazdna. Celou dobu byla vyvesena červená vlajka, ale koupatse dalo. Byly docela velké vlny celou dobu, nedalo se plavat.

Markéta S., 07.10.2019, Datum pobytu: 26.9. - 4.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Royal Horizons Boa Vista ex.Royal Decameron

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

4 fotografie

Celkem: 10 Naprosto bezvadná dovolená, vše v pořádku, organizace super. Prostě bezvadné.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Naprosto bezvadná dovolená, vše v pořádku, organizace super. Prostě bezvadné. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování se nám moc líbilo, vše čisté, každý den uklizeno, nové čisté ručníky. Skvělé

Strava
Výborné jídlo. Není co vytknout, za nás určitě nejlepší dovolená. Velký výběr v jídlech. Všeho plno. Super, super, super :-)

Služby hotelu
Služby perfektní

Pláž
Pláž čistá, pěkná - vše bez chyby

Anonym, 07.10.2019, Datum pobytu: 26.9. - 4.10.2019
Oblast: Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista, Hotel: Iberostar Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)