Recenze hotelů
Tonale/Ponte di Legno - Itálie

Napište svou recenzi

Celkem: 2,4 Vzhledem k riziku nakažení a karanténě z důvodu epidemie koronaviru se cestovní kancelář a pojišťovna odmítly bavit o stornování zajezdu...

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Cena
 • 8 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Vzhledem k riziku nakažení a karanténě z důvodu epidemie koronaviru se cestovní kancelář a pojišťovna odmítly bavit o stornování zajezdu a případné náhradě. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
standard

Strava
standard

Služby hotelu
standard

Sjezdovky
ok

Stanislav Eliška, 09.03.2020, Datum pobytu: 29.2. - 5.3.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Rezidence Adamello Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9 hodne dobra dovolena.

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
hodne dobra dovolena. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoje trochu starsi ale ciste pro nas dobre.

Strava
strava velice dobra.

Služby hotelu
sluzby velmi dobre.

Sjezdovky
kvalita sjezdove trochu tvrdci ale perfektni 6dni krasneho lyzovani v vice strediscich blizko sebe parada.

Rainer Köhler, 04.03.2020, Datum pobytu: 22.2. - 29.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Milano (Vermiglio)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 dovolenou jsme si užili

 • 7,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Cena
 • 9 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
dovolenou jsme si užili Zobrazit celou recenzi

Ubytování
malé pokoje, občas byla zima, topení nehřálo když jsme se vrátili z lyžování, jinak čisté

Strava
snídaně dostačující, na můj vkus moc sladkého, ani jednou nabyla vajíčka ani žádná zelenina, večeře vynikající, výborná kuchyně

Služby hotelu
velice příjemný personál, úklid každý den, restaurace neustále v provozu, klid, žádný hluk

Sjezdovky
lyžování v dobré vzdálenosti, 300 metrů pěšky, pěkně upravené sjezdovky

Petra Přikrylová, 03.03.2020, Datum pobytu: 22.2. - 29.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Eden

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Ponte di Legno a okolí je krásné místo a lyžování si tam skvěle užijí lyžaři všech kategorií. Služby CK jsou výborné a mohu jen...

 • 10 Ubytování
 • 10 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Ponte di Legno a okolí je krásné místo a lyžování si tam skvěle užijí lyžaři všech kategorií. Služby CK jsou výborné a mohu jen doporučit, ve Villa Luzzago se bydlí moc dobře. Jedinou skvrnou na kráse tohoto zájezdu byla komunikace s cestovní agenturou Invia, ale pokud budete mít více štěstí na lepší agenturní personál, bude to zájezd bez chybičky! Plně doporučuji! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Náš dvoulůžkový pokoj byl dostatečně velký, s krásným výhledem na sjedzovky a město. Koupelna s příslušenstvím dostatečná, teplá voda tekla bez jakýchkoliv výpadků. Když se ochladilo, topení hřálo výborně. Kdo nejste zvyklí na francouzký styl přikrývání v posteli (prostěradlo+deka nahoře), vezměte si s sebou povlak na peřinu. Postele pohodlné, neproleželé. V nějaké starší recenzi jsem četla, že paní delegátka kontroluje při odjezdu pokoje, zda jsou dokonale uklizené, a vadí jí sem tam smítko prachu. U nás proběhla předávka bez objíždění stulu bílou rukavičkou či podobných záležitostí, všechno v klidu a pihodě, vratná kauce na úklid poskytnuta obratem zpět.

Strava
Na snídaně jsme s dcerou nechodily, na večeři jsme byly v rámci zaplacené polpenze dvakrát (kuřecí stehno s rýží, výpečky se zelím a bramborovým knedlíkem), jinak ne. Paní kuchařka je nejspíš ze školní jídelny, soudě dle stylu výdeje :) Jídlo samotné bylo dobré, v dostatečném množství, a česnečka byla naprosto skvělá. Předávání a čištění talířů taky není tak dramatické, jak jsem četla ve starší recenzi - zbytky se shrnou do kyblíku u nákladního výtahu, ale nikdo nehlídá, aby na talíři nezůstal ani drobeček a byl odevzdán dokonale shrabaný. Chidily jsme jíst zejména do restaurace La Pergola, ale vyzkoušely jsme i jiné včetně barů na sjezdovkách. Ceny nijak dramatické , a pokud chcete pizuu na hotel, v La Pergola vám udělají velkou šunkovou za pět euro i s krabicí obratem.

Služby hotelu
Paní delegátka z CK je velice nápomocná a se vším poradí. Byly jsme na takovém zájezdu poprvé, trpělivě nám vysvětlila vše o dopravě, skipasech a čemkoliv, co nás zajímalo. Během našeho pobytu praskla voda ve zdi, ale vše se vyřešilo bez omezení, která by se jakkoliv dotkla návštěvníků, v klidu, rychle. Na požádání cokoliv v pokoji spraví, doplní toaletní papír, společné prostory jsou čisté a uklizené. Skvělí jsou řidiči CK . Jezdí bezpečně, s pauzami, jsou komunikativné. V Rakousku nám v tunelu praskla zadní pneumatika autobusu. Bezpečně zastavili, vyměnili kolo, během půlhodiny jsme pokračovali dál - a stále fungovali s úsměvem a vstřícností. Klobouk dolů. A nebojte se jim říct, když vám cestou dolů bude v zatáčkách špatně. Jsou zvyklí a prý staví i dvakrát třikrát, zvlášť když si před odjezdem dáte větší večeři :)

Sjezdovky
Naprostá spokojenost! S modrými nemáme zkušenost, ale čevené a černé pěkně upravené, sníh zvlášť dopoledne skvěle drží. Vleky a lanovky v dobrém stavu. Moc bych chtěla pochválit instruktorku CK. Dcera lyžovat na úrovni černých sjezdovek umí, potřbovala jen dohled, a Darina se jí věnovala naprosto fantasticky, stejně jako menším dětem, které učila lyžovat. Nebyl porblém se flexibilně domluvit, dávala nám různé tipy, kam se vydat, vzala nás i na ledovec a doporučila tamí krytý bazén, byla moc milá a veselá. Děkujeme!

Ivana, 02.03.2020, Datum pobytu: 21.2. - 28.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Villa Luzzago

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,4 Dovolená byla celkově super! Oblast pro lyžování rozmanitá - skvělé!

 • 6,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla celkově super! Oblast pro lyžování rozmanitá - skvělé! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dobrá zpráva je, že je zde jednolůžkový pokoj za rozumnou cenu. Příznivé ceny na baru hotelu :) a je zde i společenská místnost, když nechcete být na baru. Bar a společenská místnost jsou oddělený.

Závěrečný úklid je legrace :) když zvolíte, že pokoj sami uklidíte, buďte připraveni, že přijde "bodrá" pani, která bude ručkou šátrat, aby vás nachytala, kde není uklizeno.

Strava
Strava je návrat do hluboké minulosti (= "pionýrský tábor" nejen tím co se podává, ale i tím jak se to podává a jaké má obsluha komentáře). Tím, že jsem to z recenzí věděla dopředu, tak mi to nevadilo (a chvílemi to i pobaví) a na svahu s krásným výhledem a sluníčkem si člověk spraví chuť :)

Markéta M., 26.02.2020, Datum pobytu: 19.2. - 23.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Villa Luzzago

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,2 Byli jsme velmi spokojeni.

 • 7 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Byli jsme velmi spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo dobré, ale až příliš jednoduché. Na pokoji pro 4 člennou rodinu byla pouze 1 židle, také malá lednička by se hodila. Ale nejsme nároční, takže jsme se tím netrápili. Úklid probíhal denně, celkově jsme byli bez problémů.

Strava
Měli jsme plnou penzi a obědy jsme čerpali formou balíčků. Snídaně a hlavně večeře byly opravdu výborné. Snídaně probíhala formou bufetu a výběr byl dostatečný, večeře byly vždy s bufetovým předkrmem, 2 chody s výběrem v každém z nich a na závěr dezert. 2 večery byly speciální večeře - trentinská a italská. Servis dokonalý.

Služby hotelu
Služby jsme využívali pouze k cestám mezi hotelem a sjezdovkami, kde pendlovaly 2 hotelové dodávky. Ovšem o nich jsme se dozvěděli vlastně náhodou, nikoliv od delegáta CK. Na info tabuli byla zmínka jen o skibusu, který jezdí dle jízdního řádu a ne příliš často. S dodávkami naprostá sokojenost.

Sjezdovky
Sjezdovky upravené, bohužel nebylo moc přírodního sněhu, takže odpovídající tomu umělému. Lanovky propojené. Když hodně foukalo, přejeli jsme na 1 den do Ponte di Legno, kde jsou sjezdovky chráněné lesem.

Štěpán Kopřiva, 25.02.2020, Datum pobytu: 15.2. - 22.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Locanda Locatori

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Naprostá spokojenost, čtyři dny jsme si užili maximálně. Výborné středisko.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Naprostá spokojenost, čtyři dny jsme si užili maximálně. Výborné středisko. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Spokojenost s ubytování, pokoje byly čisté, pravidelně uklízené.

Strava
Personál se snažil o maximální spokojenost. Jídlo bylo chutné, večeře byly bohaté.

Sjezdovky
Sjezdovky jsme si maximálně užili. Dobře uparavené. Uvítali jsme velký počet vleku a lanovek s rychlým odbavení.

Václav Šucha, 25.02.2020, Datum pobytu: 18.2. - 21.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Casa Alpina

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,8 Zájezd odpovídal ceně. Každý si najde vhodnou sjezdovku, ale není jich zde mnoho. Skibusy celkem přeplněné, je praktické jezdit ke...

 • 6 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Cena
 • 7 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Zájezd odpovídal ceně. Každý si najde vhodnou sjezdovku, ale není jich zde mnoho. Skibusy celkem přeplněné, je praktické jezdit ke sjezdovkám vlastním autem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel slušný, příjemně umístěný dále od centra, stěny poněkud papírové, vše je slyšet. Personál kromě jedné recepční nehovoří anglicky, pouze italsky.

Strava
Jídlo (polopenze) dobré, snídaně poměrně bohatá (párky, míchaná vejce, croissanty, šunka, sýr, salám, jogurt, sladké pečivo), večeře zelenina formou bufetu, polévka, těstoviny jako předkrm a servírovaný hlavní chod (časově náročné).

Sjezdovky
Sjezdovky dobře připravené, bohužel málo sněhu, většinou umělý.

Robert Rameš, 24.02.2020, Datum pobytu: 15.2. - 20.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Casa Alpina

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Perfektní zimní lyžařská dovolená, moc pěkné a čisté ubytování a perfektně vybavený hotel s příjemným bazénem a wellnes. Děti byly...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Perfektní zimní lyžařská dovolená, moc pěkné a čisté ubytování a perfektně vybavený hotel s příjemným bazénem a wellnes. Děti byly nadšené z herny a personálu, který se jim tam aktivně věnoval a vytvářel program. Velké plus nové lyžarne kde má každé ubytování svoji skříň na lyže i lyzaky přímo s vysoušením. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Moc pekne, čisté, pěkně vybavené.

Strava
Možnost v hotelové restauraci nebo polopenze v hotelu v jídelně, snídaně výborně kvalitní doplňováne švédské stoly s fresh džusy.

Služby hotelu
Herna s hlídáním děti, bazén, wellnes, lyžarna, bar, restaurace.

Sjezdovky
Perfektní, dostatek sněhu, propojena 4 města velké množství sjezdovek a lanovek. Úroveň jak pro začátečníky, tak pro pokročilé perfektní černé a velice dlouhé černé sjezdovky. Famózní výjezd na ledovec a sjezd z 3000m do 1200m celé na lyžích, krása.

Jitka Matějčková, 18.02.2020, Datum pobytu: 1.2. - 7.2.2020
Oblast: Itálie Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Hotel: Rezidence Adamello Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)