Recenze hotelů
Elenite - Bulharsko

Napište svou recenzi

Celkem: 8,4 Spokojeni, dovolenou jsme si moc užili

 • 8 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Spokojeni, dovolenou jsme si moc užili Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj malý, ale stačí.

Strava
Strava,se celý týden opakovala,ale pokaždé jsme si vybrali.

Služby hotelu
Personál ochotný, přátelský, nemám co vytknout

Pláž
Pláž denně narvana, málo lehatek, ale každý večer jsme si na ně hodili ručníky, a ráno jsme si v klidu lehli,na všechny se nedostane, to je jasné

Radka H., 12.08.2019, Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Atrium Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

1 fotografie

Celkem: 6,4 Pozitivní dojem převažuje.

 • 5,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Pozitivní dojem převažuje. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl čistý a uklizený, jen jsme s manželem měli dojem, co se týká vybavení, že jsme se vrátili do dob komunismu:). Jinak bylo vše v pořádku.

Strava
Co se týká stravy - bylo z čeho vybírat.

Služby hotelu
V pořádku.

Pláž
Dostupnost k pláži byla výborná, jen lehátek bylo nedostatek. Čistota pláže byla dobrá.

Anonym, 09.08.2019, Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Elenite Holiday Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,4 Hotel myslím odpovídá ceně za zájezd. Rozhodně je ideální pro rodiny s dětmi. Je to bezpečné místo ve velmi hezké a (ne Bulharsko)...

 • 4 Ubytování
 • 3 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Hotel myslím odpovídá ceně za zájezd. Rozhodně je ideální pro rodiny s dětmi. Je to bezpečné místo ve velmi hezké a (ne Bulharsko) klidném prostředí. Za celý týden jsme nemuseli opustit resort, naprosto vše je v areálu.

Jediný problém jsou jiní hosté. Mě třeba nepřijde normální, že kolem 7hod ráno není na pláži jediné volné lehátko nebo že se děti honí v jídelně nebo že si někdo nabere hromadu jíídla, kterého se ani nedostně a kvůli tomu nezbyde na ostatní...

Aquapark v areálu byl skvělé místo, sice v některých časech přelidněný, ale dalo se to.

Počítejte s tím, že pokud chcete lehátka, normální jídlo v hezkém prostředí, dobré kafe...budete to muset zaplatit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
To je bohužel slabší stránka. Prostě musíte mít šťestí. Měli jsme 2 pokoje ve 2 vilách. Jeden byl OK, čistčí, novější...

Druhý byl příšerný: plesnivá koupelna (přitom by to stačilo prostě líp čistit), zničené dlaždice v koupelně (to je zralé k rekonstrukci), čekali jsme kdy na nás spadne umyvadlo, protákají záchod nebyli schopni opravit, o smradu nemluvím.

Klimatizace sice šla pustit, ale nastvená teplota na 17stupnů nešla změnit, postele byly pohodlné, na přistýlce se nadalo spát. Závěsy zůstávaly v ruce když jste je posunuly trovna na špatnou srtranu. Na terase za celý týden nikdo nezametl. To by až tak nevadilo, když nad ní zrovna byla střecha - ta naše nejspíš loni spadla a nikdo to přes zimu nestihl opravit. Takže na terasu pršelo a byl tam nepořádek z okolí... Když bych tam někdy jela příště, tak bych v areálu Elinite vybrala určitě jiné místo než vily...

Pozitivní samozřejmě bylo (když si zaplatíte vilu v první linii), že máte skvělou polohu, prostě na pláži nebo v zahradě, všude to bylo velmi blízko...

Strava
Snídaně se nedaly jíst, tam jsem byla za celý týden dvakrát. Na kafe stála fronta 20 minut a na palačinky ještě víc. Hluk v restauraci, běhající a řvoučí (především Ruské) děti nikdo nehlídal a prostě tomu to ceé odpovídalo. Všechno co se týkalo stravování byla noční můra - jak příšerné jídlo, tak bordel úplně všude, fronty...

Když jsme chtěli objednat jísto v některé z restaurací a klidně ho zaplatit, tak to nebylo možné. Proště to ten hotel neumí. Nechápu. Takže na 3 večeře jsme šli mimo areál resortu.

Služby hotelu
Služby bych řekla odpovídají Bulharsku. Tým uklízeček tam pracuje nejmíň 30let a standart jejich úklidu rozhodně neodpovídá ani 2hvězdičkovému hotelu. Přitom čas na to mají a jen to prostě neumí. Jídlo bylo možná jen průměrné - to ale zjistíte jen když jdete na oběd nebo večeři přesně na začátku "otevíračky", po půl hodině se to mění v peklo.

Obluha byla hlavně u Ukrajiny. Všichni byli milí a ochotní. Bohužel problém byl opět v jiných hostech, kteří tam jedou s tím, že obsluha jsou jejich sluhové a podle toho s nimi jednají. To bylo fakt příšený. Když se k nim chováte slušně (jakože pozdravíte a poděkujete), tak byli opravdu všichni vstřícní.

Bary fungovaly, sice se občas něco rozbilo, ale to si po dvou dnech zvyknete :-)

Pláž
Vilu jsme měli asi 50m od pláže, první řadu bych určitě doporučila. Lehátka jsou od 7h ráno zabraná, na většině jsou jen ručníy celý den. Tohle fakt nechápu. U bazénu byla lehátka asi 4...to nekomentuji.

Každý jen jsme si pronajímali lehátko za peníze a to je podle mě jediná možnost, jak to tam na pláži trochu v klidu přežít.

Jinak až na vajgly (což fakt opět nechápu je to víc problém těch lidí, co tam jezdí než hotelu) byla pláž čistá. Občas připlavala nějaká řasa, jeden den nějaká medúza...ale fakt výjimečně. Na šnorchlování to není, ale na plavání (hlavně dopoledne) skvelý.

Anonym, 08.08.2019, Datum pobytu: 28.7. - 4.8.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Elenite Holiday Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,4 pozitivní

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
pozitivní Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel už má něco za sebou, ale každý den uklizeno a čisté ručníky.

Strava
Každý si vybere. Jen od all inclusive jsem čekala víc, to mě zklamalo.

Služby hotelu
Ve směs dobré, jen nějak často jim neteklo pivo nebo nealko, prý rozbité, možná způsob jak ušetřit.

Pláž
Pláž je opravdu kousíček a to je velké plus, proto jsme si tento hotel vybrali. Jen mi chyběly toalety na pláži a víc stánků s občerstvením pro all inclusive.

Kateřina J., 07.08.2019, Datum pobytu: 28.7. - 4.8.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Atrium Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,2 Pěkná dovolená, byli jsme moc spokojeni.

 • 8,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Pěkná dovolená, byli jsme moc spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídalo, chyby by se dali hledat, ale stejně tam jen přespáváte, takže dostačující.

Strava
Strava byla pestrá, bylo jí dost,hlady a žízní jsme netrpěli.Jen nás mrzelo chování některých co si naberou plné talíře, jídlo nesní a od stolu odchází jak prasátka od korýtka, ale s tím se nedá nic dělat,je to o lidech.

Služby hotelu
Plně dostačující ,ochotný personál.

Pláž
Pěkná pláž, pozvolný vstup do moře. Moře teplé,když byli vlny bylo špinavější, ale to je u písčitého moře normální, s tím nikdo nic neudělá. Bylo by potřeba více lehátek, to je jediná vítka. Plavčíci pozorní vždy ve střehu nad neukázněnými hosty.

Renata K., 05.08.2019, Datum pobytu: 24.7. - 31.7.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Elenite Holiday Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 3,2 Sovolena, nas zklamala. Špatne jidlo, kolujici střevní potize špatná čistota, neochotny personal, malo lehátek, nefungujici klimatizace a...

 • 3,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 3 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Sovolena, nas zklamala. Špatne jidlo, kolujici střevní potize špatná čistota, neochotny personal, malo lehátek, nefungujici klimatizace a vytahy. V okoli na vylety taxiky bylo vse super. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje škarede vse stare dosluhovalo, uklid mizerny jdn vysypali kos kdyz sme dali rucnily na zem aby je vyměnili povesili je zpet spinave byli jdme i 2xna recepci at nam úklidi, peoteze maly nam bse pozvracel a nic uklidili az posledni den.

Strava
Strava porad dokolo spatne oznacene jidlo vseho malo jeden automat ma piti hroznr fronty vse spinave stoly nenachystane porad plno.

Služby hotelu
Neochotny personál

Pláž
Pisek a more v pořádku okoli curbes a malo lehatek

Tereza K., 05.08.2019, Datum pobytu: 23.7. - 2.8.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Royal Park

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,6 Očekávali jsme dovolenou lepší. Byl to takový slabý průměr.

 • 3,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 10 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Očekávali jsme dovolenou lepší. Byl to takový slabý průměr. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bydleli jsme v pátém patře, problém byl, že většinu dovolené nefungoval ani jeden výtah. Můžeme jen být rádi, že jsme nebyli v patře devátem.. V koupelně bylo velmi obtížné se osprchovat, jelikož sprchová hadice i hlavice byly rozbité.

Co se týče úklidu, katastrofa. Uklízečky se tvářili, že by jim člověk dal korunu, záchod neumytý, na umyvadlo za celou dovolenou nesáhli, vanu ledabile opláchli..

Strava
V hotelu nám chutnalo, ale mohl by být větší výběr pokrmů, většinou se opakovalo to samé dokola. Jídlo mimo hotel, v areálu, jsme čekali lepší, rozmanitější a rozhodně naše představa nebyla, že si pro párek v rohlíku budu muset jít dva km.

Služby hotelu
Personál neochotný.

Pláž
Pláž jsme měli přímo u hotelu, krásný výhled z balkonu na moře. Moře bylo čisté, okolí pláže také.

Veronika Vonešová, 02.08.2019, Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Atrium Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,4 Pěkný resort na kraji Slunečního pobřeží, pohoda, klid. Na válení u moře či bazénu ideální. Hodně ruských hostů, takže je třeba...

 • 7,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Pěkný resort na kraji Slunečního pobřeží, pohoda, klid. Na válení u moře či bazénu ideální. Hodně ruských hostů, takže je třeba dostatečný nadhled. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bungalov v první řadě s výhledem na moře (50m) za ten příplatek stál. Spousta zeleně okolo. Stranou od hlavního ruchu resortu tu vládl prázdninový klid, na druhou stranu se člověk dost nachodí. A to i do schodů.

Strava
V jídelně to bylo jak na bitevním poli. Boj o maso, ovoce, zákusky; neustálé fronty na všechno. Jídlo chuťově nezajímavé, loni jsme si pochutnali v jiném menším hotelu víc. Navíc vše většinou studené. Hladem jsme ale netrpěli. Když si člověk nevybral v jídelně, byl na promenádě ještě gyros, hamburgery, hotdog, fornetti. Pro děti zmrzka a popcorn.

Věčeře á la carte jsme si ale užili. Vše moc dobré, v klidu a pohodě.

Služby hotelu
Příjemný personál, obzvláště na recepci. Akvapark je taky fajn. Nadchlo nás také rozvážení a svážení hostů a zavazadel golfovými vozíky, a to i v 5:15 ráno při odjezdu.

Minigolf, na který se děti těšily, nefungoval. Prý nebyly míčky...

Od mola možnost výletu člunem do Nesebaru.

Pláž
Pláž čistá, moře teplé, první týden čisté, pak řasy. Vlny se užily nejvíce děti. Z bungalovu to bylo cca 50m. Lidí tak akorát, na druhém konci resortu, kde byly velké hotely, naopak narváno.

Zdeňka D., 02.08.2019, Datum pobytu: 19.7. - 30.7.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Elenite Holiday Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,8 Dovolená byla v hezkém prostředí a služby včetně stravování luxusní

 • 6,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla v hezkém prostředí a služby včetně stravování luxusní Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo v silně zapáchajícím bugalovu, který nešel vyvětrat. Utržené noční stolky u postelí, upadlá dvířka od skříně. Celkově nespokojenost, vzhledem k tomu, že v bungalovu člověk pobýval minimálně, tak se to dalo vydržet, ale kvalita neodpovídá ceně.

Strava
Luxusní, velký výběr a chutná jídla

Služby hotelu
Super

Pláž
Výborné, kousek od ubytování, byla čistá

Romana Růžičková, 02.08.2019, Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Elenite, Hotel: Elenite Holiday Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)