Recenze hotelů
Bulharsko

Napište svou recenzi

Celkem: 8,8 Dovolenou zde doporučuji :-)

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou zde doporučuji :-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl krásný a vybavený.

Strava
Spousta výborného jídla od rána až do 22h, ale jelikož jsme tam byli 12 dní, tak už se jídlo moc opakovalo.

Místní drinky byly taky výborné a barmani se vždy snažili namíchat dle našeho přání.

Služby hotelu
Perfektní 2 bazény, které vždy ochladili s hromadou lehátek pro odpočinek a opalování.

Pláž
Pláž byla kousek dále cca 8 minut cesty, ale vůbec nám to nevadilo, jelikož jsme tam trávily vždy celé dopoledne nebo odpoledne. Na cestu doporučujeme drink z hotelu, který je zdarma :-)

Martina N., 13.02.2018, Datum pobytu: 8.9. - 19.9.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Primorsko, Hotel: Primorsko Del Sol (ex. Grand hotel Primorsko)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 Skvělá dovolená. Hotel je blízko centra, restaurace a obchody byly tedy dostupné.

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Skvělá dovolená. Hotel je blízko centra, restaurace a obchody byly tedy dostupné. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ve večerních hodinách někdy netekla teplá voda. Jinak vše OK.

Strava
Strava v Bulharsku je cenově dostupná a chutná.

Služby hotelu
Vše v pořádku, pouze nefungovalo WIFI připojení.

Pláž
Pláž byla poměrně blízko.

Anonym, 06.02.2018, Datum pobytu: 12.7. - 22.7.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Primorsko, Hotel: Rixus

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 4,6 Za ty peníze jsem očekávala víc.

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 4 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Za ty peníze jsem očekávala víc. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Průměrné. Chyběl výtah. Okna byla situována do rušné ulice s 24-hodinovým provozem.

Strava
Snídaně se stále opakovaly. Káva rozpustná, džusy vyrobeny ze sirupu. Očekávala jsem více.

Služby hotelu
Uklízeno pravidelně. Wi-fi téměř nefungovala.

Pláž
Byla vzdálena více než 30 metrů! Přelidněná. Pokud člověk nechtěl platit za lehátko, zbýval jen malý kousek, kam si mohl dát ručník.

Anonym, 23.01.2018, Datum pobytu: 6.8. - 13.8.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Sunny Flower

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 2,8 Příšerné okolí, nekvalitní strava, vysoká cena na Primorsko

 • 3 Ubytování
 • 5 Strava
 • 1 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Příšerné okolí, nekvalitní strava, vysoká cena na Primorsko Zobrazit celou recenzi

Pláž
Velmi, ale opravdu velmi vzdálená

Anonym, 19.01.2018, Datum pobytu: 25.6. - 2.7.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Primorsko, Hotel: Diamant - penzion

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 9 Úžasná dovolená, byli jsme spokojeni na 110 procent. K moři se jde cca 3 minuty pěšky, všude kolem jsou k dispozici obchody, restaurace,...

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Úžasná dovolená, byli jsme spokojeni na 110 procent. K moři se jde cca 3 minuty pěšky, všude kolem jsou k dispozici obchody, restaurace, bary... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování perfektní, v hotelu se stále uklízí, všude čisto, podlahy jako zrcadla. Pokoje super. Postele pohodlné, klimatizace fungovala jak měla, vše na jedničku.

Strava
Strava velmi dobrá, ale stále se opakují ty samé věci dokola, takže se toho člověk přejí.

Služby hotelu
Hotel krásný, čistý, komfortní. Pouze delegátka nebyla k zastižení cca 4 dny, což narušilo naše plány na výlet, který se díky tomu neuskutečnil.

Pláž
Pláž super, přes den dost lidí (Severní pláž). Skvělý plážový bar Borracho- úžasná obsluha i drinky. Na Jižní pláži bylo lidí méně. Plavčíci pořád ve střehu. Vodní atrakce byly skvělé. Doporučuji večerní procházky po pláži. Je tam málo lidí a úžasná atmosféra. Jen tam šíleně koušou komáři. Moře je nádherně čisté.

Laura Jordáková, 15.01.2018, Datum pobytu: 1.8. - 10.8.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Primorsko, Hotel: Queen Nelly

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

6 fotografií

Celkem: 3,4 V tomto hoteli sme boli 3x od roka k roku horšie a horšie.

 • 3 Ubytování
 • 1 Strava
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
V tomto hoteli sme boli 3x od roka k roku horšie a horšie. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Keď sme boli v Hoteli Wela 1x v roku 2015 tak sme boli veľmi nadšený. Izby boli pekné, čisté rozhodne nie na 4 hviezdu ale spokojnost bola maximalna. Chodby hotela zavoniavali príjemnou vônou. No ked sme boli 2x 2016 bolo to o niečo horšie ale neriešili sme. 3x v roku 2017 už naozaj neunosné. Hotel vôbec nerenovuje ,špinavé izby. personál povymienali a nový personál sa stal arogantným. Hlavná animátorka už tiež nebola a poritom tá tam robila najlepšiu atmosféru..... už to celé nebolo ono. Stava sa maximalne zmenila čo sa už naozaj nedalo ani jesť . mäso bolo polosurové a jedlá priliž nakorenené, aby sa zakrylo ze použivajú zvyšky ktoré zostali .

Strava
Pred 2 rokmi bola strava výborná, no zmena nastala aj tu a neboli sme samy ktorý sa maximálne stažovali . podotýkam nie sme typ ľudí krorý sa na všetko stažujú . Nie sme ľudia , ktorí čakajú na dovolenke extra luxus ale toto už bolo naozaj neúnosné.Stava sa maximalne zmenila , čo sa uz naozaj nedalo jesť napr... . mäso bolo polosurové a jedlá priliź nakorenené, aby sa zakrylo zezvyšky, ktoré zostali napr. z obeda použili na večeru alebo ďalší deň ...... tak tam pridali korenie a bolo to. V reštaurácii časníci neupravený v pokrčených ušmudlaných šatách.Na príbory sa nie raz ťakao aj 20 min. Skrátka už to bolo iné ako pred tým.

Služby hotelu
Pred rokmi super animátori ,krorí v hoteli robili maximálne dobrú atmosféru, všetko bolo pred rokmi oveľa lepšie a práve preto sme sa sem vracali. Tentokrát sme bohužial bolí v tomto hoteli naposledy a myslím , že stačilo. Dúfam , že sa Wela spamätá a starý zákaznici sa zase vrátia.

Pláž
Super z dobrými vlnami,

Anonym, 14.01.2018, Datum pobytu: 26.7. - 6.8.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Wela

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

3 fotografie

Celkem: 6,2 Dovolená byla celkem vydařená, vše proběhlo v pohodě, nebyl žádný problém. Akorát nám v červenci první den pršelo, ale další dny jasno a...

 • 6 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla celkem vydařená, vše proběhlo v pohodě, nebyl žádný problém. Akorát nám v červenci první den pršelo, ale další dny jasno a horko. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo pro nenáročné, základní, pokoj pro dva je malinký, bez kuch.linky a vybavení. Byla zde lednice, var. konvice, 2 hrníčky, 2 sklenice. Klima zdarma. Terasu jsme skoro nepoužili.

Strava
V hotelu Stara Kašta, je poblíž a vařili celkem v pohodě. Jídlo bylo servírované, klasická jídla, měli jsme polopenzi. 2 dny z 9 byla jídla nic moc, ale dalo se to sníst. Snídaně jednotvárné, chtělo by to aspoň nějaké dny obměnit.

Služby hotelu
1x za pobyt výměna ručníků, výměna sáčků do košů každý den (stačilo ob den) a 1x úklid v pokoji.

Pláž
Je celkem blízko, v pohodě procházkou. Pláž velká čistá, moře v pohodě.

Vojtěch S., 11.01.2018
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Lozenec, Hotel: Penzion Belite Skali

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,8 Dovolená v Bulharsku je vždy skvělá. Počasí i strava v restauracích super. Doprava z letiště je vždy velmi nepřipravená.Vždy se hledají...

 • 3 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená v Bulharsku je vždy skvělá. Počasí i strava v restauracích super. Doprava z letiště je vždy velmi nepřipravená.Vždy se hledají klienti, kteří ani nejsou na seznamu! Do penzionu jsme v Primorsku šli raději sami pěšky. Rozvoz byl nedostatečně zajištěný. Jako každý rok. V tom se nic nezměnilo. Jezdíme tam od r.2004, většinou do Primorska. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nejhorší ubytování, které jsme zažili. Zlatka a pokoj Oslo! Kdo ho schválil, ten by tam měl strávit pár nocí. Nevadí vybavení, ale pružiny lezly z postelí ven! Katastrofa! Výhled z balkonu byl na plechovou střechu a sběrný dvůr na střeše a kolem nějaké kůlny. Rozbité slunečníky, kbelíky, postele, železné trubky,matrace. Opravdu zátiší.To jsme nikdy neviděli a nezažili. V koupelně "výhled do komína " až na střechu. Špatně uzavřené komínové výpustě v pokoji, strašný zápach. Místo umývadla dřez. 1 rozbité zrcadlo. Tento pokoj by měli z nabídky vyškrtnout.

Strava
Vždy se stravujeme sami a není to žádný problém. Bohatý výběr restaurací, stánků, ovoce, zeleniny.Paráda. Dobře zásobené obchody.

Služby hotelu
Ručníky jsme měli svoje. Naštěstí. Jejich šedé,kdysi snad bílé, tak proprané, že bylo skrz ně vidět, jsme použili občas. Povlečení bylo vyměněno v půlce pobytu.Koš jsme si vynášeli sami.Toaletní papír byl vždy k dispozici.Doporučujeme hrníčky, talířky a nůž s sebou.

Pláž
Chodili jsme jen na ližní, protože je prostorná . Nepořádek dělali hlavně turisté, každé ráno se pláž uklízela, koše vybírali i během dne. Klasika-nedostatek sprch,jen dvě , toalety byly četnější. Dostatek občerstvení na pláži. Spokojenost s vodou a koupáním.

Marcela Tomečková, 11.01.2018, Datum pobytu: 16.7. - 30.7.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Primorsko, Hotel: Penzion Zlatka

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: Dovolena naprosto paradni. Se vsim co jsme potrebovali nam cest. kancelar pomohla. Super individualni pristup. Cena odpovidala kvalitě.

Celkové shrnutí
Dovolena naprosto paradni. Se vsim co jsme potrebovali nam cest. kancelar pomohla. Super individualni pristup. Cena odpovidala kvalitě. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pension Roza, musim uznat, že s ubytovanim nebyl sebemensi problem, zamestnanci byli vstřícní, čistota pokoje 9/10. Stravovani jsme měli v hotelu o kousek dal, coz v případě dovolené bez dětí není problem. Ovsem sprchovy kout spojený s toaletou mne malicko vyvedl z míry. V recenzich jsem četl stížnosti na blízký zábavní park. Zkušenost s hlukem do pozdních hodín nemam, jelikoz v den naseho příjezdu (na konci sezony) park demontovali.

Strava
Měli jsme pouze snidani v hotelu Belvedere. Probihala formou bufetu, změny v nabizenem "menu" byli minimalni, ale každý si najde neco na co ma po ránu chut.

Pláž
Pláž je víceméně za rohem, čistá voda, pro šnorchlovani idealni. Čistota pláže 7/10 ale chovani ostatnich turistů neovlivnite. Na konci sezóny nebylo u vody ani tolik lidí.

Milan Kubeš, 10.01.2018, Datum pobytu: 17.9. - 24.9.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Primorsko, Hotel: Penzion Roza

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

1 fotografie

Celkem: 4,4 zklamání

 • 6,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 4 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
zklamání Zobrazit celou recenzi

Ubytování
dobré,ale uklizejí jen některé uklízečky

Strava
katastofa.nestíhají doplňovat jídlo.u snídaně nebyl ani chleba ikdyž snídaně časově ještě nekončila.jídlo bez chuti.

Služby hotelu
mají co zlepšovat.tanečnice u baru jsou nevhodné když tam jste s malými dětmi.

Pláž
pláž,moře:všude odpadky.celkem humus.nepříjemné když jste se koupali a báli se co na vás za odpadky hodí vlna.katastrofa.stačilo by sítkem párkrát vytáhnout a bylo by to hned čistější.

Anonym, 08.01.2018, Datum pobytu: 8.7. - 15.7.2017
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Astoria

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622