Recenze hotelů Alanya - Turecko od klientů Invia.cz

Recenze hotelů
Alanya - Turecko

Napište svou recenzi

Celkem: 9,8 výborný rodinný hotel, kde se setkávají všechny generace, budova hotelu se nachází při vstupu do celého areálu, poté se rozprostírá velká...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
výborný rodinný hotel, kde se setkávají všechny generace, budova hotelu se nachází při vstupu do celého areálu, poté se rozprostírá velká zahrada a park, kde se nachází další menší domečky a apartmány. restaurace s bazénem a bary jsou umístěny v blízkosti moře, takže při stolování máte krásný výhled na moře. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
bydleli jsme v apartmánu pro 4 rodiny, takže v podstatě ubytování v soukromí, které bylo útulné, s balkónem. Každý den bylo uklizeno, čisto.

Strava
Strava perfektní, všehochuť, obsluha dokonalá a hlavně velmi milí a přívětivý personál

Služby hotelu
k službám není žádných připomínek, měli jsme na dovolené vše, co jsme chtěli a potřebovali

Pláž
Přístup do moře není úplně nej, ale moře je perfektní a nakonec jsme stejně s dětmi strávili většinu dovolené u bazénu s hudbou a barem :-)

Petr M., 25.11.2015, Datum pobytu: 19.8. - 29.8.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Club Dizalya

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Club Dizalya, Alanya, Turecko Petr M. 2015-11-25 9.8 1 10 Club Dizalya

Celkem: 9 Velmi dobrý hotel, lepší než některé 5*.

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Velmi dobrý hotel, lepší než některé 5*. Zobrazit celou recenzi

František O., 24.11.2015, Datum pobytu: 7.10. - 18.10.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Club Dizalya

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Club Dizalya, Alanya, Turecko František O. 2015-11-24 9 1 10 Hotel Club Dizalya

Celkem: 3,6 Turecko a tento hotel již nikdy více !!!!!!

 • 4 Ubytování
 • 1 Strava
 • 5 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Turecko a tento hotel již nikdy více !!!!!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Při příjezdu jsme měli na pokoji osušky roztrhané, delegátkou cestovní kanceláře nám bylo řečeno, že je konec turistické sezóny - tak je to normální. I vyměněné osušky byly roztrhané. Koupelny nemají žádné větráky, žádné odvětrávání - zápach který jsme měli v koupelně po návratu z pláže, byl některé dny opravdu neúnosný - opět dle delegátky cestovní kanceláře je to běžné - žádné koupelny a WC v hotelích v Turecku nejsou odvětrávány.

Strava
Po jídle připravované v tomto hotelu jme měli po dvou dnech pobytu značné střevní potíže, silné křeče, průjmy a zvracení. Tento stav trval minimálně 4 dny. I v dalších dnech jídlo nic moc. Manželský pár, který zde travil dovolenou s námi skončil po "kvalitní stravě" tohoto hotelu ve zdravotnickém zařízení na "kapačkách" - pán i paní. Výpary z kuchyně byly cítit až do šestého patra kde jsme byli ubytováni. Kávové lžičky zde neznají, k míchání kávy, čaje si můžete vzít pouze dřevěné tyčinky. Na 4**** hotel opravdu prapodivné.

Služby hotelu
Úklid průměrný, jen když necháte Euro na stole je to lepší. Výměna osušek a ručníků se nekonala. Přesto, že dle informací delegátky měla výměna probíhat každé tři dny. Když jsme chtěli čistou osušku nebo ručník šli jsme za pokojskou, kterou jsme náhodou zastihli na patře.

Pláž
Přístup na pláž je přes zahradu hotelu, pláž písečná, přístup do moře dobrý.

Anonym, 22.11.2015, Datum pobytu: 23.9. - 4.10.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Caretta Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (2)

Caretta Beach, Alanya, Turecko Anonym 2015-11-22 3.6 1 10 Caretta Beach

Celkem: 8,6 Manželce nahlásila cestovní kancelář špatné jméno do systému a na letišti jsme museli řešit, že se nejmenuje Jana ale Pavla. Bohužel po...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Manželce nahlásila cestovní kancelář špatné jméno do systému a na letišti jsme museli řešit, že se nejmenuje Jana ale Pavla. Bohužel po objevení chyby a jejím napravení pro cestu Praha - Antalya cestovní kancelář neopravila to samé pro zpáteční cestu (což je pro mě nepochopitelné), takže jsme prožili chvíle napětí i na tureckém letišti, kde bylo o poznání těžší domoci se nápravy (bez správného jména v systému nevytisknou při check-inu boarding pas shodující se s údaji v pasu a nepustí vás za security kontrolu). To ovšem byla jediná (a ve finále ne příliš podstatná) vada na naší dovolené a byli jsme pravděpodobně jediní, komu se něco takového stalo, takže na to bych při výběru ohled nebral. Neměli jsme také (z kapacitních důvodů) výhled na moře, ale reklamace byla vyřízena bez problémů a rychle, takže to je zase plus pro cestovní kancelář. Navíc nám agentura dala slevový poukaz na další dovolenou i když to nebyl jejich problém. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
S ubytováním jsme byli zcela spokojeni. Pokoje čisté, každý den uklizeno, ustláno, klimatizace na pokoji v ceně, lednička na pokoji, wifi zdarma. Wifi signál dost kolísal dle toho v jakém místě jste se nacházeli a v jakou denní dobu jste se připojovali, ale to mi přijde tak nějak pochopitelné a hlavně jsem nebyl na dovolené kvůli internetu :-). Když jsem ho opravdu potřeboval tak v lobby byl vždy dobrý, v jídelně také a u zadního bazénu (kde jsme trávili hodně času) byl také slušný.

Systém světel na pokoji jsme úplně nepochopili a vždy to byla taková hádanka, který vypínač zmáčknout abychom rozsvítili to světlo, které chceme, ale to je spíš úsměvné než, že by t byl problém :-).

Co mě dokázalo rozčílit byl výtah v hotelu, jehož logika je zcela postavená na hlavu. Ale to je opět věc přes kterou se dá přenést. Občas jsem ho vyzval na souboj v přesvědčení, že u mě musí jednou zastavit, ale tak v polovině případů jsem šel radši pěšky :-).

Strava
Pro stravování nemám žádných výhrad. Pokud nepotřebujete jíst 24 hodin nonstop, tak se vám nemůže stát, že byste měli někdy hlad. Jídlo přes den je dostupné i u jednoho z bazénů (pizza + salátový bar) případně na pláži. Jinak v hlavní jídelně jsou bohaté snídaně, obědy a večeře + půlnoční polévka. K tomu odpolední zákusek a káva a zmrzlina u baru u bazénu. Jídlo k obědu a snídani bylo po čase trochu stereotipní, ale rozhodně nebylo každý den stejné. Bary jsou celkem tři a zdarma dostanete pivo Efes, Gin, Vodku, víno (bíle mi připadalo nevalné kvality, červené ušlo), nealko nápoje, prostě je toho dost.

Pláž
Na pláži jsme příliš času netrávili, protože už jsme rozhodně byli na lepších plážích.

Jan H., 15.11.2015, Datum pobytu: 15.9. - 25.9.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Krizantem Katya

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Krizantem Katya, Alanya, Turecko Jan H. 2015-11-15 8.6 1 10 Katya

Celkem: 1,4 Naša najhoršia dovolenka a najhoršia skúsenosť s cestovkou ktorá ani za 10 dní nič nevyriešila čo sľúbila.

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 3 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Naša najhoršia dovolenka a najhoršia skúsenosť s cestovkou ktorá ani za 10 dní nič nevyriešila čo sľúbila. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dvojlôžkové alebo päťlôžkové (dve izby 2+ 3 postele klimatizácia je len v jednej z nich a tam kde klimatizácia nie je sa uvaríte vo vlastnej šťave) Hotel má päť poschodí. Ak sa dostanete na piate, pod strechu - uvaríte sa a ani klíma vám tu veľmi nepomôže, pretože keď odídete z izby musíte so sebou zobrať bezkontaktnú kartu ktorá slúži ako kľúč. Keď kartu vyberiete a zatvoríte za sebou dvere všetko sa vypne (klíma, zásuvky, chladnička, svetlo. ) Takže si napríklad nemôžete nechať pustenú klímu a prísť do príjemného prostredia, dokonca sa vám ani len nenabije mobil ak si ho necháte na izbe. Ak sa dostanete na prvé poschodie, nebudete mať súkromie a budete počuť všetko čo s deje na prízemí (kuchyňa, hluk hostí, práčovňa...) V hoteli je slabý tlak vody, takže ak sa budete chcieť osprchovať v dobe kedy aj väčšina ľudí ktorý prišli z pláže, máte smolu - budete stáť pod sprchou namydlený a čakať na pokým sa osprchujú ľudia na nižších poschodiach. Hotel obklopuje z dvoch strán cesta a za cestou je ďalší hotel a z dvoch strán ďalšie budovy takže z okien hľadíte na každej strane niekomu do okna. Budovy sú od seba navzájom asi 15 metrov. Zabudnite na súkromie a výhľad na more. WIFI sa dá chytiť len na recepcii. Prístup na internet je bieda a utrpenie. Chvíľu ide, chvíľu nejde, a keď ide tak pekne pomaly. Recepcia je akože klimatizovaná ale aj keď občas pustia klímu, väčšinou sú otvorené dvere a tak nemá žiadny účinok. Ak chcete ísť k moru tak má hotel pridelenú časť pláže s lehátkami ktoré si môžete prenajať za 5 EUR na deň . Sú to ale posledné dva rady lehátok - najďalej od mora kde väčšinou nikto nechce byť - prišli ste predsa k moru a nie k počúvať ruch od hlučnej cesty a potom prejsť nejakých 40 metrov po rozpálenom piesku ak sa chcete okúpať nie je práve nič príjemné.

Strava
Strava - najhoršia vec úplná katastrofa.

Kuchyňa jedáleň aj akože bar sú vlastne na ulici vedľa hotela. Spredu a z boku. Jedáleň má akúsi strechu ale nie múr a tak len niekoľko metrov od vás chodia autá, motorky a ľudia, takže konzumujete aj výfukové plyny a prach z ulice a pritom Vás okukujú okoloidúci. Kuchyňa je zo zadnej strany a varí sa vlastne na ulici. Strechu akože kuchyne tvorí natiahnutá PVC plachta. Bežne sa stáva že z hotela alebo z domu oproti ľudia prášia uteráky alebo koberce a všetok bordel (napríklad vlasy a piesok) padá dole na kuchyňu. Pri stolovaní Vám robia spoločnosť mačky ktoré zrejme Turci alebo aspoň personál hotela úplne tolerujú a doprajú ich spoločnosť aj hotelovým hosťom. Občas sa stane že mačka vyskočí aj na stôl pretože sa nájdu taký dobrý ľudia ktorý ich kŕmia. Mačky prenášajú zopár veľmi nebezpečných chorôb napríklad toxoplazmózu. A naozaj rád by som videl či tieto mačky majú očkovací preukaz. Strava je jednotvárna. Mäso - kľudne aj tri dni po sebe kuracina, potom sója alebo vyprážaná saláma alebo niečo čo ani kuchár nevie čo to je. Stále ryža, zemiaky možno raz za tri dni aj to pripečené - normálne varené zemiaky boli tuším len raz. Dvakrát za deväť dní bolo bravčové a dvakrát ryba (vždy taká istá), hovädzie ani raz. Ak je lepšie mäso tak ho prideľuje kuchár aby ho ľudia nerozchytali a vraj All inclusive! Kopa syrov a zeleninových šalátov (stále tých istých), (čo sa nezje jeden deň budete mať na stole druhý deň. Ovocie obvykle ale nie čerstvé, napríklad hrozno ovädnuté, teplé. Nejaké sladkosti ako zákusky - obyčajne poriadne presladené. Nápoje - káva len z automatu alebo čaj - poriadny turecký magorák alebo sladká dosť odporná voda z automatu. Miesto poctivého masla akýsi nejedlý margarín. Syry a salámy evidentne všetko to najlacnejšie čo sa dá zohnať. All inclusive tu znamená asi toľko že som bol permanentne hladný aj keď akože jedla sú plné stoly. Akurát že sa to veľmi nedá mi nedá jesť. Vyberáte to čo vám ešte nezhnusilo.

Služby hotelu
Hotel neposkytuje žiadne služby - takže nie je čo hodnotiť.

Služby cestovnej agentúry - ak po nich budete niečo chcieť začnú sa Vám vyhýbať a hrať zdržovaciu taktiku. Ústredie s Vami nebude komunikovať vôbec - ani telefonicky a ani emailom. Odkážu Vás na delegátku - veľmi milá dovtedy ak nemusí niečo riešiť - potom s Vám začne vyhýbať (že má svoje povinnosti) a odkáže Vás na to aby ste vec vyriešil až po návrate z dovolenky. Keď to začnete riešiť s ústredím cestovnej agentúry po návrate tak Vám odpíšu že ste dostali to čo ste si objednali tak čo ešte chcete.

Pláž
Že fakultatívny výlet do Alanye za 27 EUR.

Výlet pozostáva najprv z troch hodinových zastávok v nákupnom centre, v obchode z kožušinami a v zlatníctve. Nákupné centrum a obchody dávajú asi bakšiš cestovke že práve do ich obchodu privezú chudákov turistov ktorý si ešte tú cestu aj zaplatia. Potom sa ide na vyhliadku nad Alaniu. Toto jediné je pekné a zaujímavé ale len 15 minút a už nás naháňa sprievodkyňa - rýchle preč. Ide sa na hradby na druhý kopec kde je obed. Obed je síce v cene ale nie nápoje. Tie sú tu poriadne predražené ( napríklad 2 deci sódy 6 tureckých lír alebo 2 eurá, pivo 15 lír alebo 5 eur). Pri vchode do reštaurácie stojí chlapík ktorý vás bodro víta, pri príchode aj odchode ako váš najlepší priateľ ktorý vás dlho nevidel, a prechládajúcich mužov poklepáva po pleci. Nedajte sa pomýliť takýmto falošným kamarátstvom - toto zažijete v Turecku často. Aj v hoteli Bilkay je takto personál naučený. Je to divadlo pre turistov aby sa tu dobre cítili a boli spokojní - že ich tu majú všetci radi a že si ich vážia tak podobne. Potom sa ide na kopec do mešity. Opäť niečo trochu zaujímavého pre turistu ale z toho pre cestovku nie je žiadny zisk tak opäť rýchle preč. Nakoniec krátky výlet loďou. Slováci unavený z nákupných centier sa šťastný že boli ošklbaní sa vrátia do podradných hotelov.

Odporúčam ak chcete ísť na takýto výlet choďte mestskou dopravou alebo si zastavte taxi ktoré sú tu lacné. Vyhnete sa tomu že Vás budú vláčiť po nákupných centrách a môžete sa najesť tam kde vy chcete a kde Vás neokradnú na nápojoch.

Anonym, 14.11.2015, Datum pobytu: 1.8. - 12.8.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Bilkay

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bilkay, Alanya, Turecko Anonym 2015-11-14 1.4 1 10 Bilkay

Celkem: 9 Byla to naše první dovolená v zahraničí, naprostá spokojenost, užili jsme si to :-) Do Turecka bychom se zase jednou rádi podívali.

 • 9,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Byla to naše první dovolená v zahraničí, naprostá spokojenost, užili jsme si to :-) Do Turecka bychom se zase jednou rádi podívali. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo skvělé, klimatizace, lednička na pokoji ve které bylo nealko zdarma, měli jsme výhled z balkónu přímo na hlavní silnici a rádi jsme tam večer sedávali. Uklízečky byly hodné, vstřícné, za nějaký ten bakšiš nám pěkně ustlaly :-) Úklid probíhal jednou denně.

Strava
Jídlo nám chutnalo, ze začátku jsme nevěděli co jíst dřív :-D, spousta úžasných dortů, hodně melounu.

Služby hotelu
Služby byli dobré, neměli jsme s nikým problém. Turci jsou velice pohostinní a snaží se vyhovět, ikdyž si občas tak trochu nerozumíte :-D. Jeden z obsluhy uměl i trošku česky.

Pláž
Pláž super, čistá, měli jsme pouze ručníky, lehátka jsme si nepůjčovali a úplně nám to stačilo. Byl tam krásný výhled na útes s hradem, kolem jezdili lodě. Jen vlny byly dosti velké v některé dny. Muselo se dávat větší pozor, ale kdo už moře zná asi ví. My byly u moře prvně. Písek není ostrý, nepotřebovali jsme boty, ani jsme neviděli že by je tam někdo měl. Stánek s občerstvením tam byl, ale nic jsme v něm nekupovali, vždy jsme si pití vzali z minibaru na pokoji.

Iveta O., 13.11.2015, Datum pobytu: 3.10. - 10.10.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Kleopatra Micador

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Kleopatra Micador, Alanya, Turecko Iveta O. 2015-11-13 9 1 10 Kleopatra Micador

Celkem: 8,4 Ubytování i cesta výborné

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Ubytování i cesta výborné Zobrazit celou recenzi

Pláž
Pláž na začátku plná odpadků.

Jiří Pauler, 13.11.2015, Datum pobytu: 24.10. - 1.11.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Caretta Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Caretta Beach, Alanya, Turecko Jiří Pauler 2015-11-13 8.4 1 10 CARETTA BEACH

Celkem: 10 Dovolenka bola výborná, bola nad moje očakávania.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenka bola výborná, bola nad moje očakávania. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Izba bola príjemná, čistá a útulná, nič jej nechýbalo. Hotel bol vzdy uprataný a čistý.

Strava
Strava bola rozmanitá a bohatá na výber, stále čerstvá.

Služby hotelu
Služby hotela boli na úrovni, čašníci vždy milí, prívetiví, ochotní, tak ako aj ostatný personál.

Pláž
Hotel je situovaný blízko pláže čo je veľkou výhodou, vždy si vyberám len takýto hotel.

Pláž bola čistá, vždy upravená a uprataná aj ked november je mimo hlavnej sezony,

pláž a servis na nej poskytoval úplný komfort.

Adriana Schwarzova, 10.11.2015, Datum pobytu: 31.10. - 7.11.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Dinler

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Alanya 1 fotografie

Dinler, Alanya, Turecko Adriana Schwarzova 2015-11-10 10 1 10 Dinler Alanya Hotel

Celkem: 7,8 Na dovolené v Turecku jsme byli poprvé. Termín koncem září jsme vybrali záměrně - nemusíme velká vedra. Moře mělo krásných 28°C a vzduch...

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Na dovolené v Turecku jsme byli poprvé. Termín koncem září jsme vybrali záměrně - nemusíme velká vedra. Moře mělo krásných 28°C a vzduch během dne nepřesáhl 31°C. Hotel jsme vybírali podle hodnocení uvedených v recenzích. Skutečnost předčila naše očekávání. Nevýhodou bylo snad jen to, že jsme z letiště cestovali ještě 90 minut autobusem, který rozvážel hosty do jednotlivých hotelů. Delegátka nás přivítala u východu z letiště a pozvala nás na druhý den na schůzku. O všem důležitém nás informovala a čas odjezdu byl včas vyvěšen na předem určeném místě. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po příjezdu v pozdních nočních hodinách jsme byli přivítáni personálem a ubytováni v pokoji s terasou. Pokoj byl hezký, uložné prostory dostačující, denně se uklízelo (odpoledne), měnilo se povlečení, ručníky a osušky. Pitná voda v lednici a talíř s ovocem byl na pokoji jen první den. Nebyl problém natočit vodu v automatu a dát si ji do lednice. Klima nepřetržitě běžela po celou dobu našeho pobytu.

Strava
Pastva pro oči a potěšení pro chuťové buňky bylo jídlo a nápoje. Vybral si každý - dietní, slané, sladké, kyselé, pikatní, nebo pro nás exotické jídlo. Několik druhů kávy, čaje, ovocných štáv, minerálky, piva, vína, alkoholických a míchaných nápojů uspokojilo i náročnější konzumenty. Nám nejvíce chutnaly rozmanité zeleninové saláty, ryby, mořské plody, ovoce a zákusky.

Služby hotelu
Personál hotelu byl usměvavý a vstřícný. Ještě více snaživý byl pokud dostal ,,bakšiš".

Každý večer byl naplánovaný program na nádvoří hotelu, který rekreanty rozptýlil a pobavil.

Nejvíce se nám líbil den celý věnovaný Turecku - jeho zvykům, tradicím i typickému jídlu.

Vyzkoušeli jsme saunu a fit centrum v suterénu hotelu. Masáže nás nezlákaly.

Pláž
Hotelová pláž č.12 byla od hotelu vzdálena asi 5 minut chůze. Chodili jsme na pláž 6 a 5 téměř pod hradby, kam se šlo přes krásný park s jezírky a dlážděný chodníček vedl nejblíže k moři. Plavat do moře jsme chodili až v 15 hodin, kdy písek nebyl už tak horký. Lehátka a slunečníky jsme nevyužívali a leželi jen tak na osuškách těsně u moře.

Ivana J., 09.11.2015, Datum pobytu: 18.9. - 25.9.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Tac Premier Hotel & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Tac Premier Hotel & Spa, Alanya, Turecko Ivana J. 2015-11-09 7.8 1 10 Tac Premier Hotel & Spa

Celkem: 7,8 Měli jsme být ubytováni v hotelu Eftalia Village, ale tam nám hned po příjezdu sdělili, že za pár dní zavírají a tudíž nás hned umístí do...

 • 7,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Měli jsme být ubytováni v hotelu Eftalia Village, ale tam nám hned po příjezdu sdělili, že za pár dní zavírají a tudíž nás hned umístí do nedalekého hotelu téže společnosti.

Hotel to byl co do vybavenosti nepatrně lepší, ale místo pokledných vilek v zahradě to byl ohromný 400 lůžkový hotel s odpovídajícím hlukem do pozdních nočních (ranních) hodin Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování velmi pěkné, vybavení nadstandard, čisto ... i když bez denního bakšiše nebyly na ručnících volánky :-)

Strava
Jídlo chutné, nepřejedlo se, jako v jiných hotelích. Velmi pestrý výběr zeleniny, salátů, doplňků, dochucovadel (bylinkové octy, oleje, dipy ...) maso standard, ryb na můj vkus málo (4x za týden)

Služby hotelu
několik jídelen, několik barů otevřených do půlnoci, po půlnoci 24h burger bar se saláty i teplým občerstvením.

Jen u barů byly i přes den fronty (nic hrozného - do 5-10 lidí), ale mohlo to být způsobeno "pozdní" sezonou - říjen / listopad

Pláž
pláž čistá, každé ráno uklizená, jen lehátek a matrací nebylo pro všechny zájemce

Na očištění mokré, nebo zapískované matrace hned přiběhl "plavčík", ale za bakšiš :-)

Jolana H., 09.11.2015, Datum pobytu: 30.10. - 6.11.2015
Oblast: Turecko Turecko, Alanya, Hotel:Eftalia Village

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Eftalia Village, Alanya, Turecko Jolana H. 2015-11-09 7.8 1 10 Eftalia Village

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800